Klíčiaca misa na mikrošaláty Blumen

T13137
1. Na filtračný list položte 2 lyžice semien. Opatrne naplňte nádobu vodou a na ňu vložte filter. Uistite sa, že v podnose je dostatok vody, aby sa semená mierne vznášali. 2. Klíčenie začína prvý deň. Prvý a druhý deň jemne opláchnite semená tečúc... Podrobný opis
14,50 € (nettó: 11,42 €)

Doručenie
face
Osobne:
1-4 nap info
Po zadaní objednávky a prijatí produktu (1-4 nap) na sklad, Vám ju pripravíme a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

1. Na filtračný list položte 2 lyžice semien. Opatrne naplňte nádobu vodou a na ňu vložte filter. Uistite sa, že v podnose je dostatok vody, aby sa semená mierne vznášali.


2. Klíčenie začína prvý deň. Prvý a druhý deň jemne opláchnite semená tečúcou vodou zhora a každý deň vymieňajte vodu v podnose. Vždy by malo byť v podnose dostatok vody na zakrytie koreňov semien.


3. V závislosti od osiva sa šalát môže po 4-8 dňoch konzumovať, používať na sendviče ako ozdoba, na šaláty, na čerstvé syry. Ideálne pre denný príjem vitamínov a minerálov, súčasť zdravej a vyváženej stravy.


Obsah balenia: 1 sklenená nádoba s vekom


Vhodné do umývačky riadu!

Elérhetőség: 1-4 nap
Kultúra: MyMysa, Zöldség
Értékesítési alapegység: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.