Zemiaky na sadenie "Red Sonia" 50 ks

T13541
Patrí do skupiny s veľmi skorým dozrievaním (doba pestovania 80 - 90 dní), varený typ B (na varenie), vysoko kvalitné, dobre skladovateľné stolové zemiaky. Hľuza je oválneho tvaru, veľké púčiky sú plytké. Šupka je krásne červená a dužina svetlo žl... Podrobný opis
5,10 € (nettó: 4,02 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
raktáron info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Patrí do skupiny s veľmi skorým dozrievaním (doba pestovania 80 - 90 dní), varený typ B (na varenie), vysoko kvalitné, dobre skladovateľné stolové zemiaky. Hľuza je oválneho tvaru, veľké púčiky sú plytké. Šupka je krásne červená a dužina svetlo žltá. Je to veľmi výnosná. Môže to byť obľúbený zemiak na prvých trhoch. Zmena farby po uvarení nie je typická. 0dolnosť voči chorobám je dobrá, najmä proti vírusom a zjazveniu. Je tiež rezistentný na niekoľko kmeňov nematódy (Ro1, 2, 3, 4, 5) aj (9!). Hľuzy sa pred výsadbou odporúča predhriať, aby sa stimulovalo klíčenie a urýchlil sa jeho skorý vývoj.

Hmotnosť: 2 kg
Elérhetőség: raktáron
Értékesítési alapegység: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.