ecocube-Kvet lásky

T13699
Táto odroda sa tiež nazýva „kvet lásky“. Jej listy vyzerajú ako nádherné fialové srdce. Ecocube je prírodný a ekologický suvenír. Semená v dekoratívnej drevenej kocke sa za krátky čas stanú nádhernými rastlinami. Ecocube je vyrobená z kvalitného j... Podrobný opis
7,60 € (nettó: 5,98 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Táto odroda sa tiež nazýva „kvet lásky“. Jej listy vyzerajú ako nádherné fialové srdce. Ecocube je prírodný a ekologický suvenír. Semená v dekoratívnej drevenej kocke sa za krátky čas stanú nádhernými rastlinami. Ecocube je vyrobená z kvalitného jelšového dreva, ktoré obsahuje špeciálne výživné granule a semená. Ecocube nie je len ozdobou vášho domova alebo pracoviska, ale aj predmetom, ktorý vám prináša radosť a harmóniu prírody. Návod na použitie: Kvetina lásky Otvorte ekokub a odlepte nálepku! Pomaly nalejte na zasadené semená cca. 20 ml vody! Umiestnite ekokub na teplé a slnečné miesto a pravidelne ho polievajte! Kvet lásky začne rásť po 10 - 14 dňoch. Kvetina lásky kvitne asi po 12-16 týždňoch.

Hmotnosť: 0.2 kg
Šírka: 80 mm
Výška: 80 mm
Dĺžka: 80 mm
Elérhetőség: 1-4 nap
Kultúra: Dísznövény, MyMysa, Szobanövény
Értékesítési alapegység: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.