Sadzačka Cesnak 250 g

T08518
Cesnakový záhon vyznačte v slnečnej časti záhrady, dobre živenej, ale nie čerstvo hnojenej. Odvďačí sa za hlboké rýľovanie. Čas sadenia: pri jesenných variantoch obvykle stred októbra, jarné čo najskôr, podľa možnosti ešte v prvej polovici marca,... Podrobný opis
3,84 € (nettó: 3,02 €)

Doručenie
face
Osobne:
1-4 nap info
Po zadaní objednávky a prijatí produktu (1-4 nap) na sklad, Vám ju pripravíme a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.
Cesnakový záhon vyznačte v slnečnej časti záhrady, dobre živenej, ale nie čerstvo hnojenej. Odvďačí sa za hlboké rýľovanie. Čas sadenia: pri jesenných variantoch obvykle stred októbra, jarné čo najskôr, podľa možnosti ešte v prvej polovici marca, ako to umožňuje stav pôdy. Spôsob sadenia: hlávk cesnaku ručne rozoberme na strúčiky pár dnípred výsadbou. Šírka riadkov: 25- 30 cm Vzdialenosť stoniek: 10 cm. Popri špagáte alebo riadkovači vtlačme strúčiky hlboko 3- 6 cm do zeme, potom povrch jemne pohrabeme. Starostlivosť: v prvom rade sa musíme starať o odstraňovnie buriny. Okopávame len plytko. Zber:jún júl, v závislosti od času sadenia. Pozbieraný cesnak vysúšame na krytom, vetrateľnom mieste, potom ho čistíme. 
Hmotnosť: 0.25 kg
Elérhetőség: 1-4 nap
Kultúra: Zöldség
Értékesítési alapegység: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.