Zimná potrava kvetinová zmes 40 m2 Kiepenkerl

T13485
Zmes semienok kvetov používaných ako zimné jedlo pre spevavce. Kvety, ktoré sa v lete otvárajú, sa na jeseň vyvinú do lahodných plodov nesúcich semená. V zime slúžia semená ako bohatý zdroj potravy, ktorý obsahuje životne dôležité živiny úplne prirodzeným spôsobom. Stonky ovocia je možné sušiť zavesením a v zime vystaviť vtákom vo zväzkoch. Bale... Podrobný opis
8,95 € (netto cena : 7,05 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Zmes semienok kvetov používaných ako zimné jedlo pre spevavce. Kvety, ktoré sa v lete otvárajú, sa na jeseň vyvinú do lahodných plodov nesúcich semená. V zime slúžia semená ako bohatý zdroj potravy, ktorý obsahuje životne dôležité živiny úplne prirodzeným spôsobom. Stonky ovocia je možné sušiť zavesením a v zime vystaviť vtákom vo zväzkoch. Balenie obsahuje osivo a sejaciu pomôcku, vermikulit. Vermikulit je materiál, ktorý je úplne neškodný pre životné prostredie, aby sa rovnomerne rozložili malé semená. Pred zasiatím semená a pomocnú látku dôkladne premiešajte, zmes rovnomerne rozotrite na predtým pripravenú drobivú pôdu, vtlačte do nej a utlačte. Pre optimálny vývoj rastlín je vhodné zohľadniť stanovené množstvo osiva. Po zasiatí musí byť pôda neustále udržiavaná vlhká. Semená každého druhu klíčia v rôznom čase. Výsev: otvorené pole apríl - jún Kvitnutie: VI - X Výška: 150-200 cm Obsah postačuje na 40 m² (1 g / m²). Zmes kvetných semien obsahujúcich jednoročné rastliny.

Hmotnosť: 0.04 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Díszkert, Dísznövény

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.