Rašelinové disky Jiffy (25 ks)

T07702
Rašelinové disky sa výborne hodia na vyklíčenie semien a zakorenatenie sadeníc. Lisovaný disk sa po nasiaknutí vodou napučí do tvaru valca. Do zakorenatenia je vhodné prostredie pre rastliny, potom ich možno presádzať spolu s Jiffy. Výborne sa hodí na zakorenatenie sadeníc, vyklíčenie semien. Lisovaný disk obklopený celulózovou sieťou napučí cca... Podrobný opis
4,85 € (netto cena : 3,82 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Rašelinové disky sa výborne hodia na vyklíčenie semien a zakorenatenie sadeníc. Lisovaný disk sa po nasiaknutí vodou napučí do tvaru valca. Do zakorenatenia je vhodné prostredie pre rastliny, potom ich možno presádzať spolu s Jiffy. Výborne sa hodí na zakorenatenie sadeníc, vyklíčenie semien. Lisovaný disk obklopený celulózovou sieťou napučí cca. na priemer 33 mm a výšku 40 mm. Pred použitím disk treba nechať nasiaknuť vodou, vďaka ktorej bude mať tvar valca, následne sa ukladá na podnos pre ňho vytvorený. 
 

Hmotnosť: 0.258 kg
Šírka: 40 mm
Výška: 40 mm
Dĺžka: 200 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: MyMysa

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.