Trávnik zmes Polder 20 kg

T01061
Zmes dobrej kvality s dobrou záťažou. ,,Trávnik´´- zmes na vytvorenie náročných trávnatých plôch obytných domov, chát, parkov, verejných priestranstiev. Charakteristiky: Odrody zmesi zabezpečujú rýchle klíčenie. Za pomerne krátku dobu dáva pôsobivý trávnik. Vysoká záťaž. Spotreba semien: 40-50 g/m2 ZLOŽENIE: červená kostrava 40.00% kostrava (dvo... Podrobný opis
109,54 € (netto cena : 86,25 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.
Zmes dobrej kvality s dobrou záťažou. ,,Trávnik´´- zmes na vytvorenie náročných trávnatých plôch obytných domov, chát, parkov, verejných priestranstiev. Charakteristiky: Odrody zmesi zabezpečujú rýchle klíčenie. Za pomerne krátku dobu dáva pôsobivý trávnik. Vysoká záťaž. Spotreba semien: 40-50 g/m2 ZLOŽENIE: červená kostrava 40.00% kostrava (dvojfarebná) 30.00% mätonoh trvácny 25.00% psinček tenučký 5.00%.  Polder Kft. je rozhodujúcim účinkujúcim na domácom trhu v špeciálnej oblasti osív, zaoberajúca sa produkciou, spracovním a predajom trávnikových osív. S ohľadom na dlhoročné skúsenosti zostavili tie trávne zmesi, ktoré vždy môžeme nájsť v ponuke. Týmito uspokoja väčšinu nárokov. Rozhodujúcu časť zložky zmesi tvoria odrody z vlastnej domácej produkcie (pri osadení trávnika sa odporúča vlastná šlachtená odroda). K vytvoreniu trávnikov a inýh trávnatých plôch obyčajne používajú z viacerých odrôd (jedného druhu) pozostávajúcu trávnikovú zmes semien. Na osadenie jednou odrodou (tzv. čistý výsev) dochádza len zriedkavo. Obyčajne na plochách so zlými danosťami prichádza do úvahy úrodná za cieľom produkcie krmiva osadenie jednou odrodou (napr. stoklas, reznačka laločnatá, trsteníkovitá kostrava). Osadenie s trávnikovou zmesou v každom prípade dáva priaznivý výsledok. Myslime na to, že vlastnosti odrôd v zmesi a požiadavky pestovateľského miesta sú rôznorodé, takto na iných pestovateľských miestach a naplnením iných komponentov, zabezpečujú uzavreté osadenstvo. Odrody s odlišnými vývojovými zvláštnosťami sa dobre doplňujú pri vytvorení osadenstva (napr. plazivé a huňaté druhy). Aj v prípade okrasných trávnikov sa môže vytvoriť tráva s vysokou estetickou hodnotou s vhodným výberom odrôd s rôznymi charakteristikami ako šírka stebla a farba stebla.
Hmotnosť: 20 kg
Šírka: 170 mm
Výška: 420 mm
Dĺžka: 810 mm
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.