DCM Antagon 25 kg

T09372
DCM ANTAGON  zlepšovač pôdy s vysokým obsahom (50 %)  organických látok. Zmes základných surovín rastlinnéhon a živočíšneho pôvodu s dlhodobým pôsobením slúži k zlepšeniu štruktúry pôdy a k zlepšeniu života pôdy. DCM ANTAGON zlepšovač pôdy NPK 4-3... Podrobný opis
79,26 € (nettó: 62,41 €)

Doručenie
face
Osobne:
Hoci aj dnes. info
Hoci aj dnes. Po zadaní objednávky pripravíme balík a a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
raktáron info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

DCM ANTAGON  zlepšovač pôdy s vysokým obsahom (50 %)  organických látok. Zmes základných surovín rastlinnéhon a živočíšneho pôvodu s dlhodobým pôsobením slúži k zlepšeniu štruktúry pôdy a k zlepšeniu života pôdy. DCM ANTAGON zlepšovač pôdy NPK 4-3-2 + 50 % obsah organických látok.Široká škála organických látok zabezpečuje zlepšenie štruktúry pôdy a vytvorenie pestrého života pôdy, čo je podmienkou úrodnej pôdy. Zlepšuje schopnosť udržania živín, strata živín bude minimálna. Pomer kyslíka/vody bude v perfektnej rovnováhe, čo pomáha rýchlej a silnej tvorby koreňov. Zúžitkovanie živín bude lepšie, a takto sa rastliny budú vyvíjať lepšie, budú silnejšie, zdravšie. Po dezinfekcii pôdy je jeho použitie neodpustiteľné pre oživenie života pôdy. Je aplikovateľný aj tesne pred siatím alebo výsadbou. Produkt sa do obehu dostáva vo forme omrviniek. Vypúšťanie sa rieši rozmetadlom hnojiva, pri menších množstvách hoci aj ručne vysypateľný.
 

Hmotnosť: 25 kg
Šírka: 420 mm
Výška: 810 mm
Dĺžka: 170 mm
Elérhetőség: raktáron
Kultúra: Díszkert, Pázsit
Értékesítési alapegység: db

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.