Kokosová tehla Triopakk 3x450g
  • Kokosová tehla Triopakk 3x450g

Kokosová tehla Triopakk 3x450g

Je to vedľajší produkt závodov na spracovanie kokosu, takže ho možno považovať aj za ekologické kokosové tehly vyrobené z mletých kokosových škrupín. Niekoľko frakcií sa oddelí. Kokosové vlákno má vláknitú štruktúru podobnú rašeline. Trosky kokosu pochádzajú... Podrobný popis
3,48 € (tax excl.: 2,74 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Je to vedľajší produkt závodov na spracovanie kokosu, takže ho možno považovať aj za ekologické kokosové tehly vyrobené z mletých kokosových škrupín. Niekoľko frakcií sa oddelí. Kokosové vlákno má vláknitú štruktúru podobnú rašeline. Trosky kokosu pochádzajú z drvenia kôry. Môže absorbovať 7-8-násobok hmotnosti kokosového vlákna z vody, ale má tiež dobrú vodivosť vody a je zároveň vzdušný. Jeho pH je medzi 6,5 a 7,5. Dostupné v lisovaných blokoch rôznych veľkostí. Po navlhčení je možné balíkový balík naložiť do terária a okamžite použiť. Ideálny materiál. Ľahko (opäť) navlhne, dobre drží vodu. Nie je náchylný na plesne.

 

Výhody kokosového vlákna: Priaznivé zadržiavanie vody a štruktúra vzduchu pre korene Bez ohľadu na to, koľkokrát absorbuje vodu, je možné ho ľahko navlhčiť Poskytuje rýchlejšie a väčšie zakorenenie ako akékoľvek iné rastové médium Väčšia koreňová hmota sa vyvíja vďaka priaznivému pomeru voda-vzduch Zaručene bez semien a škodcov buriny Jednotná, vyvážená kvalita, stabilná štruktúra, môže byť použitá až 4 - 5 rokov Teplota média je vyrovnaná a veľká tlmivá kapacita zmierňuje environmentálne, ako aj technologické a technické chyby Neustále sa regenerujúca, ekologická, ľahko recyklovateľná pre iné plodiny Z rôznych, rôznych frakcií kokosového vlákna je možné vyrobiť vhodné rastové médium pre každú rastlinu, ktoré sa dostane k používateľovi v podobe rôznych produktov.

Kód
T13704
Váha
1.37 kg
Na sklade
10+ db
Szobanövény
igen
Díszkert
igen
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

7 ďalšie produkty v tejto kategórii