Vitaflóra živný roztok Orchidea 0,5l
  • Vitaflóra živný roztok Orchidea 0,5l

Vitaflóra živný roztok Orchidea 0,5l

Špeciálny živný roztok pre orchidey a bromélie. Jeho použitie pomáha zdravému vývinu rastlín a k bohatému dlhému kvitnutiu. Orchidey v prirodzených podmienkach sa dostávajú k živinám ale v byte chované treba doplňovať vhodným množstvom. Živiny s vysokým obsahom... Podrobný popis
1,76 € (tax excl.: 1,38 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Špeciálny živný roztok pre orchidey a bromélie. Jeho použitie pomáha zdravému vývinu rastlín a k bohatému dlhému kvitnutiu. Orchidey v prirodzených podmienkach sa dostávajú k živinám ale v byte chované treba doplňovať vhodným množstvom. Živiny s vysokým obsahom soli zapríčiňujú úpadok rastliny. Iba použitím živného roztoku k špeciálnym nárokom orchidey vyhovujúceho, sa stávajú okrasou bytu. Zloženie: použitie: Ku každej orchidey (napr.phalaenopsy, dendrobiumi, paphiopedilumi, cattleye, cymbidiumi) a k broméliám (aj k tillandsiám); Dávkovanie: od marca do septemra dvojtýždenne, ináč mesačne; 3 ml živného roztoku zamiešame do 2 l vody na zalievanie. Rady k použitiu: Pri obvyklých podmienkach je postačujúce orchideu namočiť na krátku dobu do vody anechať odkvapkať. Dvojtýždenne do tohto kúpeľa vmiešajme živný roztok. Takto nespotrebovanú vodu z kúpeľa používajme na polievanie kvitnúcich rastlín. V črepník orchidey nikdy nemá stáť voda! Tilandsie vyživujeme vodou z vodného kúpeľa. Na polievanie, zvlhčovanie  používame džďovú vodu alebo mäkkú vodu. Dbajme ne teplotu vody, vždy musí byť izbovej teploty. Choré rastliny nikdy nevyživujeme, len keď je príčina ochorenia nedostatok! 
 
Výrobca
Vitaflóra
Kód
T07801
Váha
0.50 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii