Bentonit 1 kg
  • Bentonit 1 kg

Bentonit 1 kg

Vlastnostii: Bentonit je prášok bentonitu sodného s vysokým pomerom sodíka, draslíka. Výrobok má strednú schopnosť opuchu a veľmi dobre vytvára bezhrudkovitý homogénny gél. Jeho použitím môžeme dosiahnuť úplnú očistu pri dobre oddelených tekutinách. Účinne... Podrobný popis
2,32 € (tax excl.: 1,82 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Vlastnostii: Bentonit je prášok bentonitu sodného s vysokým pomerom sodíka, draslíka. Výrobok má strednú schopnosť opuchu a veľmi dobre vytvára bezhrudkovitý homogénny gél. Jeho použitím môžeme dosiahnuť úplnú očistu pri dobre oddelených tekutinách. Účinne znižuje obsah proteínu vo víne. Pri správnom dávkovaní je garantované víno so stabilnými bielkovinami. Aplikácia: Bentonitom sa ošetruje mušt zároveň aj vykvasené víno. Prímárnou podmienkou prípravy kvalitného vína je vhodné čistenie muštu. V tejto fáze drasticky znižuje množstvo prítomných oxidatívnych enzýmov v mušte. Je mimoriadne dôležitá aplikácia Bentolitu Super pri nakazení  úrody Botrytisom. Pri cykle kvasenia napomáha rovnemernému a úplnému kvaseniu. jeho použitím na konci procesu dostávame čisté nové víno, popri miernom množstve tekutiny. Pri ošetrovaní vína spôsobuje celkovú očistu a znižuje obsah proteínu. Dávkovanie: Pre určenie optimálnej dávky sa odporúča laboratórne vyšetrenie, mimoriadne s ohľadom na stabilitu bielkovín. Mušt: 60-150 g/hl kvasenie: 20-50 g/hl víno: 60-130 g/hl; Použitie:  Bentonitot necháme napučať za častého miešania vo vode v pomere 1:10, a takto získaný roztok gélu za stáleho miešania pridáme k látke, ktorú si požadujem ošetriť.

 

Výrobca
Unikén Kft.
Kód
T10510
Váha
1.00 kg
Na sklade
1-10 db
Szőlő
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii