Banánovník zamatový Pink  (Musa velutina) 5 semien
  • Banánovník zamatový Pink  (Musa velutina) 5 semien
  • Banánovník zamatový Pink  (Musa velutina) 5 semien-2
  • Banánovník zamatový Pink  (Musa velutina) 5 semien-3

Banánovník zamatový Pink (Musa velutina) 5 semien

MUSA VELUTINA - Pink banán - 5ks semien/balenie Musaceae Známy názov: Pink banana, Pink banán, Musa velutina. Prirodzený výskyt: Assam, severovýchodná India. Okúzľujúci trpasličí druh banánovníka dorastá do výšky 1,5m. Listy sú mierne voskovité a majú jedinečný... Podrobný popis
1,76 € (tax excl.: 1,39 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

MUSA VELUTINA - Pink banán - 5ks semien/balenie Musaceae Známy názov: Pink banana, Pink banán, Musa velutina. Prirodzený výskyt: Assam, severovýchodná India. Okúzľujúci trpasličí druh banánovníka dorastá do výšky 1,5m. Listy sú mierne voskovité a majú jedinečný ružovkastý odtieň žíl.Dĺžka listu  cca. 1m a šírka 35 cm. Kvetenstvo skvie od ružovej do oranžovej a je úplne stojaté do neba. Plody sú veľmi ozdobné, dlhé 7 cm s priemerom3-4 cm. Na dotyk sú chlpaté a majú svetlú zamatovú ružovú farbu. Ovocie je jedlé, celkom sladké ale má veľa drobných semien. Tento banánovník je veľmi odolný voči zime a prežije všetky zimy, ak ak je silne a dobre prikrytý. Ideálna izbová rastlina, lebo sa zaraďuje medzi tie banánovníky čo prinášajú kvety a ovocie aj v byte. Príkladom je aj táto fotka, v 1 1/2 roku urodil ovocie! Ošetrovanie: Slnečné alebo z časti tienené miesto, kyslá pôda bohatá na humus s dobrou priepustnosťou vody. Aplikujeme všeobecné postupy pre ošetrovanie a údržbu banánovníka. Podstatnou charakteristikou Pink banánovníka je, že veľmi odoláva  škodcom aj za bytových podmienok! Kým iné banánovníky dostávajú vši, tento im dlho odolá. Rast je v mladom veku pomalý. Chovaný v črepníku do 1 roka prináša cca.  50 cm kmeň a 90 cm listy. Minimálna teplota : - 10 °C. Pri dobrom prikrytí odoláva mrazom. Klíčenie semena môže trvať od 3 mesiacov až 1 rok!
Kód
T10080
Váha
0.03 kg
Na sklade
1-10 db
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii