Šport zmes Polder 20 kg
  • Šport zmes Polder 20 kg

Šport zmes Polder 20 kg

Zmes dobrej kvylity, dobre zaťažiteľná trávna zmes. ,,Sport´´- zmes vhodná na vytvorenie vysoko zaťažených trávnatých  plôch, ihrisiek, záhrad, športovísk, ako aj na obnovu. Charakteristiky: rýchle klíčenie, trvácny trávnik. V prvom rade sa odporúča k viazaným... Podrobný popis
73,10 € (tax excl.: 57,56 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Zmes dobrej kvylity, dobre zaťažiteľná trávna zmes. ,,Sport´´- zmes vhodná na vytvorenie vysoko zaťažených trávnatých  plôch, ihrisiek, záhrad, športovísk, ako aj na obnovu. Charakteristiky: rýchle klíčenie, trvácny trávnik. V prvom rade sa odporúča k viazaným pôdam. Pri vhodnom ošetrovaní je vysoko zaťažiteľný. Spotreba semien: 40-50 g/m2. ZLOŽENIE: červená kostrava 45.00% kostrava (dojfarebná) 30.00% mätonoh trvácny 25.00%. POLDER KFT, je ten maďarský distribútor trávnikových semien, ktorý v prevažnej časti z vlastnej produkcie ponúka domáce šlachtené trávne osivá, a ktoré používa v širokom okruhu vo svojich trávnych zmesiach. Časť nami do obehu daných zmesí je z vlastného šlachtenia, ktoré medzi rokmi 1998 až 2000 dostali štátne certifikácie. Tieto pre osadenie trávnika vytvorené šlachtené odrody tvoria chrbticu trávnych zmesí. Popri tom cez iné inštitúcie - v najväčšej časti Pannon Egyetem Georgikon Kar – vieme zabezpečiť požiadavkám vhodný výber pri vytváraní odrôd osív.
Výrobca
Polder
Kód
T01024
Váha
20.00 kg
Na sklade
1-10 db
Pázsit
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii