Tieňuodolná zmes  Polder 20 kg
  • Tieňuodolná zmes  Polder 20 kg

Tieňuodolná zmes Polder 20 kg

Na extrémne miesta ,,Tieňuodolná´´ zmes do polotieňa, tieňa. Charakteristiky: vytvára trávnik dlho vydržiaci neráročný na časté kosenie. Spotreba semien: 35-45 g/m2 ZLOŽENIE: červená kostrava 70%, rôznolistá kostrava 30%. Polder Kft. je rozhodujúcim účinkujúcim... Podrobný popis
76,11 € (tax excl.: 59,93 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Na extrémne miesta ,,Tieňuodolná´´ zmes do polotieňa, tieňa. Charakteristiky: vytvára trávnik dlho vydržiaci neráročný na časté kosenie. Spotreba semien: 35-45 g/m2 ZLOŽENIE: červená kostrava 70%, rôznolistá kostrava 30%. Polder Kft. je rozhodujúcim účinkujúcim na domácom trhu v špeciálnej oblasti osív, zaoberajúca sa produkciou, spracovním a predajom trávnikových osív. S ohľadom na dlhoročné skúsenosti zostavili tie trávne zmesi, ktoré vždy môžeme nájsť v ponuke. Týmito uspokoja väčšinu nárokov. Rozhodujúcu časť zložky zmesi tvoria odrody z  vlastnej domácej produkcie (pri osadení trávnika sa odporúča vlastná šlachtená odroda). K vytvoreniu trávnikov a inýh trávnatých plôch obyčajne používajú z viacerých odrôd (jedného druhu) pozostávajúcu trávnikovú zmes semien. Na osadenie jednou odrodou (tzv. čistý výsev) dochádza len zriedkavo. Obyčajne na plochách so zlými danosťami prichádza do úvahy úrodná za cieľom produkcie krmiva osadenie jednou odrodou (napr. stoklas, reznačka laločnatá, trsteníkovitá kostrava). Osadenie s trávnikovou zmesou v každom prípade dáva priaznivý výsledok. Myslime na to, že vlastnosti odrôd v zmesi a požiadavky pestovateľského miesta sú rôznorodé, takto na iných pestovateľských miestach a naplnením iných komponentov, zabezpečujú uzavreté osadenstvo. Odrody s odlišnými vývojovými zvláštnosťami sa dobre doplňujú pri vytvorení osadenstva (napr. plazivé a huňaté druhy). Aj v prípade okrasných trávnikov sa môže vytvoriť tráva s vysokou estetickou hodnotou s vhodným výberom odrôd s rôznymi charakteristikami ako šírka stebla a farba stebla.
 
Výrobca
Polder
Kód
T07670
Váha
20.00 kg
Na sklade
1-10 db
Pázsit
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii