Calbit C 1 l
  • Calbit C 1 l
  • Calbit C 1 l-2
  • Calbit C 1 l-3

Calbit C 1 l

A CALBIT C je viazaný k prirodzeným rastlinným materiálom, rastlina ho vie okamžite zužitkovávať, vápnikové zalievacie a listové  hnojivo na prevenciu príznakov nedostatku vápnika a na okamžité  liečenie. Použitím sa predchádza  vzniku nedostatku vápnika resp.... Podrobný popis
13,74 € (tax excl.: 10,82 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

A CALBIT C je viazaný k prirodzeným rastlinným materiálom, rastlina ho vie okamžite zužitkovávať, vápnikové zalievacie a listové  hnojivo na prevenciu príznakov nedostatku vápnika a na okamžité  liečenie. Použitím sa predchádza  vzniku nedostatku vápnika resp. skoré príznaky nedostatku sa ľahko liečia. Vápnik je dôležitým komponentom rastlín, je pre ne nevyhnutný. Jeho nedostatok zapríčiňuje poruchy rastu a problémy kvality úrody. Vápnik sa v pôde aj v rastlinách pomaly pohybuje, preto akýkoľvek problém vstrebania sa: pôda s nedostatkom vápnika, nevhodné pH, nízka alebo vysoká teplota pôdy, poruchy vyparovania môžu ľahko zapríčiniť nedostatok vápnika v rastline. Nedostatok vápnika sa predovšetkým vyskytuje na špice rastliny. Tieto poruch vstrebanic vápnika sa často ťažko alebo vôbec nedajú odstrániť.CALBIT C s rýchlou a ľahkou vstrebateľnosťou aplikovaný ako listové hnojivo je ideálny na prevenciu  príznakov nedostatku. Návod na použitie: Na všetky záhradkárske kultúry pri prevencii a odstránení príznakov nedostatku vápnika. Zloženie: Vápnik LPCA vo viazaní  Oxid vápnika (CaO): 15 %  Použitý ako listové hnojivo: Jablká: od začiatku rastu plodov po 10-15 dňoch v 0,25-0,35 %-nej koncentrácii. Kôstkovce: od opadania lupienkov pred začiatkom zberu  dokončené 2 týždne po 10-15 dňoch v 0,2-0,3 %-nej koncentrácii Hrozno: od viazania úrody, 3-4 krát 2-3 týždenne v 0,25-0,35 %-nej koncentrácii Paradajky, paprika, melón,dyňa, uhorky: od prvého viazania kvetov do dozretia úrody po 8-10 dňoch v 0,2-0,3 %-nej koncentrácii Salát, endívia: po vysadení sadeníc  po 8-10 dňoch , potom týždenne v 0,2-0,3 %-nej koncentrácii Okrasné rastliny: vo fáze vegetatívneho rastu po 8-10 dňoch v 0,15-0,2 %-nej koncentrácii Použitž ako živný roztok: v množstve 3-5 liter/1000m2. 

Výrobca
Valagro
Kód
T00408
Váha
1.60 kg
Na sklade
1-10 db
ADR besorolás
Nem Adr Köteles!!!
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
CALBIT-C.pdf (pdf fileformat, 51.37k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii