Faöntöző zsák WN180 92x85 cm 75 l 180g/m2
  • Faöntöző zsák WN180 92x85 cm 75 l 180g/m2

Napájací vak pre stromy WN180 92x85 cm 75 l 180g/m2

Ľahko použiteľné kvapkové zavlažovacie riešenie pre stromy. S týmto pomaly prechádzajúcim 75-litrovým zavlažovacím vakom na drevo môžete pestovať silné a zdravé sadenice a stromy! Vrecko na polievanie stromov postupne zvlhčuje pôdu do hĺbky, umožňuje koreňom... Podrobný popis
19,94 € (tax excl.: 15,70 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Ľahko použiteľné kvapkové zavlažovacie riešenie pre stromy. S týmto pomaly prechádzajúcim 75-litrovým zavlažovacím vakom na drevo môžete pestovať silné a zdravé sadenice a stromy! Vrecko na polievanie stromov postupne zvlhčuje pôdu do hĺbky, umožňuje koreňom hlbšie preniknúť a dosiahnuť hospodárnejšie a zdravšie využitie vody. Znižuje rast koreňov v smere povrchu, ktorý sa inak často vytvára zavlažovaním. V prípade starších stromov s hrubšími kmeňmi 2 ks. je tiež možné zalievať zavlažovací vak, čím sa zdvojnásobí maximálny priemer kmeňa a množstvo vody! Rovnako ako kvapkové systémy poskytuje nepretržitý a zdravý prísun vody a možno ho použiť na zabránenie vylúhovania živín z pôdy. Na rozdiel od komplikovaných a drahých odkvapkávacích systémov sa s ním ľahko manipuluje, premiestňuje, rozoberá a inštaluje pomocou zipsu. Môžete ho použiť aj na miesta, kde nie je možné realizovať kvapkovú závlahu.

Kód
T13702
Váha
0.15 kg
Díszkert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

10 ďalšie produkty v tejto kategórii