Universol 4-19-35 Basis  25kg
  • Universol 4-19-35 Basis  25kg

Universol 4-19-35 Basis 25kg

So zvýšenou hladinou mikroelementov, typu s prevahou draslíka a fosforu. Odporúča sa na kombinované použitie s iným zdrojom dusíka pri pestovaní hydrokultúrou alebo rašelinovom. Na piesočnatú pôdu sa odprúča toto isté zloženie!  Ku každej vývojovej etape je... Podrobný popis
68,81 € (tax excl.: 54,18 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

So zvýšenou hladinou mikroelementov, typu s prevahou draslíka a fosforu. Odporúča sa na kombinované použitie s iným zdrojom dusíka pri pestovaní hydrokultúrou alebo rašelinovom. Na piesočnatú pôdu sa odprúča toto isté zloženie!  Ku každej vývojovej etape je dostupné špecíálne zloženie. Universol v chelátovej forme obvsahuje všetky mikroelemnty v záujme toho, aby tie boli vstrebateľné aj vtedy, keď vonkajšie podmienky nie sú ideálne. Taktiež v ňom nájdeme aj Scotts-om patentovaný prídavok BrightSolution (R), ktorý slúži v nadmiernej rozpustnosti a čistote. Počas intenzívneho obdobia hnojenia -napr. počas letných zaplavovacích zavlažovaniach- plnohodnotne vyživuje všetky cenné okrasné rastliny. Odporúčame pri pastovaní k rezaným kvetom, ku kontajnérovým skôlkám, k črepníkovým kvetom a k letničkám. Vynikajúco sa hodí ako doplnkové vyživovanie spolu so všetkými Osmocote umelými hnojivami. Universol u. hnojivo je vypustiteľné všetkými vyživovacími, zavlažovacími systémami spolu s vodou na polievanie.  Dokonale rozpustný aj v studenej vode.Farebná látka pomáha kontrole typu a koncentrácie, v roztoku je spoznateľné zloženie. Universol obsahuje všetky mikroelementy.

Výrobca
ICL | Everris | Scotts
Kód
T02671
Váha
25.00 kg
Na sklade
10+ db
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Universol-Basis.pdf (pdf fileformat, 136.04k)
Termék ismertető
Universol.pdf (pdf fileformat, 4.37M)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii