Solinure GT 9 (11-35-11+2MgO+TE) 25 kg
  • Solinure GT 9 (11-35-11+2MgO+TE) 25 kg

Solinure GT 9 (11-35-11+2MgO+TE) 25 kg

Solinure GT 9 je umelé hnojivo s vysokým obsahom fosforu, ktoré sa výborne hodí pri pestovaní v skleníkoch a pod fóliovníkmi. Obsahuje balík  plne chelátovaných  mikroelementov. Solinure GT popri nízkom stupni močoviny pokrýva potreby rastlín na všetky živiny.... Podrobný popis
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-4 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-4 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Solinure GT 9 je umelé hnojivo s vysokým obsahom fosforu, ktoré sa výborne hodí pri pestovaní v skleníkoch a pod fóliovníkmi. Obsahuje balík  plne chelátovaných  mikroelementov. Solinure GT popri nízkom stupni močoviny pokrýva potreby rastlín na všetky živiny. Bezchlórové. 

Prednosti výrobku: Pre vysoký obsah fosforu sa odporúča používať ako štartovacie hnojivo, lebo stimuluje tvorbu koreňov. Perfektný pre skleníkové a fóliovníkové pestovanie. Neobsahuje chlorid, charakterizuje ho nízky stupeň močoviny. Obsahuje úplný balík mikroelementov a pridaný MgO. Veľmi spoľahlivé. 

Odporúčaná dávka 4-6 g/m2/týždeň v koncentrácii 0,8-1,2 g/l. Pre podrobnejšiu odbornú radu a odporúčanie sa skontaktujte s odborníkom Everris!

Vypúšťa sa spolu s vodou na zavlažovanie alebo cez kvapkadlový systém. Môže sa používať aj ako zásobný roztok aj ako riedený roztok, alebo na priame vyživovanie po zamiešaní. 

Konečný riedený roztok na použitie sa pripravuje v nádrži kde k 1000 l vody sa primieša 0,8-1,2 kg.Výrobca
ICL | Everris | Scotts
Kód
T12016
Váha
25.00 kg
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii