Ílové granule 50 l (8-12 mm)
  • Ílové granule 50 l (8-12 mm)

Ílové granule 50 l (8-12 mm)

Použiteľný v záhrade aj pre črepníkové rastliny! Cieľ je prikrývať, teda slúži na dekoráciu, ale okrem toho zabraňuje aj vyrastaniu buriny a  zohráva veľkú úlohu aj pri vodohospodárení. V lete vo veľkom teple, ak ho vysypeme na vrch črepníka, tak táto vrstva... Podrobný popis
18,60 € (tax excl.: 14,64 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Použiteľný v záhrade aj pre črepníkové rastliny! Cieľ je prikrývať, teda slúži na dekoráciu, ale okrem toho zabraňuje aj vyrastaniu buriny a  zohráva veľkú úlohu aj pri vodohospodárení. V lete vo veľkom teple, ak ho vysypeme na vrch črepníka, tak táto vrstva zabráni rýchlemu vysušeniu pôdy a koreňov. V zime v suchej  vykurovanej miestnosti zvlhčuje a zabráni predávkovaniu z polievania. Aj v záhrade je užitočný pre rastliny náročné na vodu, vrstva pôdy sa nevysuší veľmi rýchlo. Teda aj v zime aj v lete užitočne slúži cieľu vhodného ošetrovania rastlín. Ak v zime posypeme na povrch pôdy granulát a náhodou predávkujeme zalažovanie, ílové granule vsiaknú nadbytočnú vodu a takto korene nezhnijú. Keď už bude vody málo, potom z granulí pomaly dostávajú späť vlhkosť. Preto, tí ktorí sú náchylní k predávkovaniu zavlažovania, nech si určite zaobstarajú granule, lebo sfarbenie granúl naznačuje nakoľko je pôda vlhká, suché granule sú svetlej farby kým vlhké sú tmavšej farby.   
Výrobca
Liaflor
Kód
T03350
Váha
15.00 kg
Na sklade
10+ db
Szobanövény
igen
Díszkert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii