Septiforte 1 kg
  • Septiforte 1 kg

Septiforte 1 kg

Septiforte je biologicky účinkujúci prášok a gél. Vďaka prírodným zložkám napomáha rozkladu bielkovín, tukov a celulózy v žumpách. V jednej dávke sa nachádza 4 miliónov baktérií a enzýmy, ktoré pomáhajú účinnému pôsobeniu baktérií.Môže sa používať pri žumpách... Podrobný popis
12,38 € (tax excl.: 9,75 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Septiforte je biologicky účinkujúci prášok a gél. Vďaka prírodným zložkám napomáha rozkladu bielkovín, tukov a celulózy v žumpách. V jednej dávke sa nachádza 4 miliónov baktérií a enzýmy, ktoré pomáhajú účinnému pôsobeniu baktérií.Môže sa používať pri žumpách tehlových, betónových aj plastových. Prirodzene znižuje množstvo vyprázdňovania žumpy. Predchádza a zamedzuje tvorbe nepríjemného pachu. Udržuje biologickú rovnováhu žumpy. Zamedzuje usadeniu sa mastnoty na potrubiach. Vďaka prírodnému zloženiu nedemoluje odtokové rúry. Skladujte mimo dosahu detí!

Výrobca
Canaswiss Kft
Kód
T12682
Váha
1.00 kg
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii