Živiny pre kvasinky UVAVITAL 1 kg

T15932
Charakteristika kvasinkového krmiva UVAVITAL 1 kg: Komplexná výživa kvasiniek na uspokojenie kompletných výživových potrieb kvasiniek, zdravé kvasenie, komplexnejšia aróma, ovocnejšie, plnšie a guľatejšie vína. Použitie: Pri každom pridaní do kvasiacej dávky dostanú kvasinky všetko, čo potrebujú.Pri každom pridaní do kvasiniek dostanú všetky ži... Podrobný opis
59,52 € (netto cena : 46,87 €)

Doručenie
face
Osobne:
1-4 nap info
Po zadaní objednávky a prijatí produktu (1-4 nap) na sklad, Vám ju pripravíme a zašleme SMS alebo email o možnosti vyzdvihnutia v obchode (Gazdabolt_2, pondelok - piatok 8:00 - 17:00 ).
Kuriér:
1-5 nap info
Po zadaní objednávky Vám kuriér v priebehu 1-7 pracovných dní doručí zásielku, o ktorej budete informovaný v emaily.

Charakteristika kvasinkového krmiva UVAVITAL 1 kg:

Komplexná výživa kvasiniek na uspokojenie kompletných výživových potrieb kvasiniek, zdravé kvasenie, komplexnejšia aróma, ovocnejšie, plnšie a guľatejšie vína.

Použitie:

Pri každom pridaní do kvasiacej dávky dostanú kvasinky všetko, čo potrebujú.Pri každom pridaní do kvasiniek dostanú všetky živiny, ktoré potrebujú na optimalizáciu svojej funkcie a komplexné zlepšenie kvality vína.
Kvasinky produkujú menej látok viažucich kyselinu sírovú (acetaldehyd, pyruvát, ketoglutarát). Týmto spôsobom sa znižuje obsah síry vo vínach a obsah voľnej kyseliny sírovej vo vínach vyrobených pomocou Uvavitalu je stabilnejší.

Dávkovanie:

2-4x10 g/hl.

Pre hrozno z ročníkov chudobných na živiny:

20 g/hl pred kvasením, následne o dva dni neskôr ďalších 10-20 g/hl. V prípade čuchového defektu 10 g/hl denne, kým problém nezmizne.

Na zvýšenie plnosti a guľatosti:

Do 10 g/hl každý deň kvasenia.

Hmotnosť: 1 kg
Aviability: 1-4 nap
Basic sales unit: db
Culture: Szőlő

0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.


0 z 0 hodnotení

Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.