Kvetinová pôda  Floragard pre paradajky 40 l
  • Kvetinová pôda  Floragard pre paradajky 40 l

Kvetinová pôda Floragard pre paradajky 40 l

Oblasť použitia: Pôda na pestovanie paradajok je špeciálna pôda pripravená na použitie na prirodzene zdravé a bezpečné paradajky, uhorky, papriky a baklažány, ktoré potrebujú živiny. Zloženie: Mierne znehodnotená múčnatka je zmes rašeliny, drevného vlákna, vápna... Podrobný popis
5,46 € (tax excl.: 4,30 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-4 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-4 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Oblasť použitia: Pôda na pestovanie paradajok je špeciálna pôda pripravená na použitie na prirodzene zdravé a bezpečné paradajky, uhorky, papriky a baklažány, ktoré potrebujú živiny. Zloženie: Mierne znehodnotená múčnatka je zmes rašeliny, drevného vlákna, vápna a hnojiva. Zloženie Množstvo Vplyv médií Vysoko degradovaná rašelinová rašelinová rašelina (čierna rašelina) poskytuje 80% vynikajúcu schopnosť zadržiavať vodu do pôdy a zlepšuje jej zásobovanie vodou. Mierne degradovaná rašelinová rašelina (biela rašelina) zvyšuje prívod vzduchu o 20% a zlepšuje stabilitu konštrukcie. Aditíva Vápno 4 až 8 kg / m3, v závislosti od kvality suroviny, dokonale prispôsobí pH špecifickým potrebám rastliny. Hnojivo 1 kg / m3 poskytuje rastlinám dôležité makro a mikroživiny. Charakteristiky (dátum výroby): pH - hodnota * (CaCl 2), salinitu * (g / l), N * (CaCl2) (mg / l) P2O5 * (CAL) (mg / l) K2O * (CAL) (mg / l ) Štruktúra 5.6 1.0 180 100 230 Mierna * Odchýlky od "Gütegemeinschaft Substrate für Pflanzenbau eV" podľa pokynov neutrálnej organizácie na kontrolu kvality. Návrhy: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Výrobca
Floragard
Kód
T11201
Váha
12.00 kg
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii