Ananásové čerešne Goldmurmel 10 ks semien Samen Pfann
  • Ananásové čerešne Goldmurmel 10 ks semien Samen Pfann

Ananásové čerešne Goldmurmel 10 ks semien Samen Pfann

G091 Zemné čerešne - Ananásové čerešne Goldmurmel Vak cca. o bsahuje 10 semien! Ročná kompaktná záhradná rastlina. Malé, dozlatista sfarbené ovocie. Má efekt sladkej chuti. Z kultúrneho hľadiska pripomína raj.... Podrobný popis
3,46 € (tax excl.: 2,72 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

G091 Zemné čerešne - Ananásové čerešne Goldmurmel Vak cca. obsahuje 10 semien! Ročná kompaktná záhradná rastlina. Malé, dozlatista sfarbené ovocie. Má efekt sladkej chuti. Z kultúrneho hľadiska pripomína raj. Plody sa dajú jesť aj samy, džem dá sa z nich vyrobiť, alebo sa dá použiť ako dekorácia na stôl formou bufetu, na dezerty. Výsev: Od marca do začiatku apríla v kvetináčoch alebo vedierkach na výsadbu, od mája (po posledných mrazoch) vysadené na otvorenom priestranstve. Riadkovanie 120 * 120cm. Klíčenie: Doba klíčenia: 20 - 30 dní, teplota klíčenia: 20 - 26 ° C Výsadba: slnečná, tichá, humózna, výživná miluje bohatú zem. Starostlivosť: Vyžaduje pravidelné polievanie a okopávanie, s nízkym obsahom živín. Silné bočné pohony nevyžadujú špeciálnu ochranu. Zber: do konca júla, kým rastlina nevyschne resp ovocie nehnije.

Výrobca
Samen Pfann
Kód
T13653
Váha
0.00 kg
Na sklade
10+ db
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii