Vitaflóra živný roztok Zelenina a Jahody 1l
  • Vitaflóra živný roztok Zelenina a Jahody 1l

Vitaflóra živný roztok Zelenina a Jahody 1l

Vitaflóra živný roztok Zelenina a Jahody je rôznorode použiteľný v domácich záhradách.Obsahuje všetky živiny k zdravému rastu rastlín, takto zabezpečuje silnú stonku a bohatú úrodu. Mohutnejšia rastlina prináša zdravšiu úrodu, jej životné procesy sa zrýchľujú.... Podrobný popis
2,88 € (tax excl.: 2,27 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Vitaflóra živný roztok Zelenina a Jahody je rôznorode použiteľný v domácich záhradách.Obsahuje všetky živiny k zdravému rastu rastlín, takto zabezpečuje silnú stonku a bohatú úrodu. Mohutnejšia rastlina prináša zdravšiu úrodu, jej životné procesy sa zrýchľujú. Dobre vyvinutá rastlina lepšie odoláva nestálostiam počasia. Môže zabezpečiť rýchlu regeneráciu škôd spôsobených po mrazoch, krupobití, búrkach. Vitaflóra živný roztok Zelenina a Jahody roztokom ošetrené rastliny sú zdravšie, mohutnejšie, preto prinášajú väčšie bobule, úrodu kvalitnejšiu a vo väčšom množstve. Použitím výrobku zlepšujeme kvalitu, odolnosť, znižujeme použitie chemických látok, hospodárne zvyšujeme úrodu. Použitie: voľnopoľne, pod fóliou príp. v debničkách na zeleninu, ovocie: jahody, paprika, paradajky, uhorky, mrkva, fazuľa, maliny; k ovocným stromom ako listové hnojivo; Dávkovanie: Polievaním, kapkovým systémom: 5-6 dl roztoku na 100 l vody na polievanie; postrekovanie: 5-6 dl roztoku na 50 l vody na postrek do kvitnutia dvojtýždenne, potom týždenne.
 
Výrobca
Vitaflóra
Kód
T09284
Váha
1.21 kg
Na sklade
10+ db
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii