Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia 1l
  • Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia 1l

Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia 1l

Pomocou živného roztoku-štartéra sa naštartuje a udržuje nepretržité kvitnutie.Bohato kvitnúce mediteránne rastliny a debnové rastliny v prípade nedostatku nekvitnú nepretržite, alebo vyvíjajú len málo a drobných kvetov. Použitím Vitaflóra živný roztok štartér... Podrobný popis
2,80 € (tax excl.: 2,21 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Pomocou živného roztoku-štartéra sa naštartuje a udržuje nepretržité kvitnutie.Bohato kvitnúce mediteránne rastliny a debnové rastliny v prípade nedostatku nekvitnú nepretržite, alebo vyvíjajú len málo a drobných kvetov. Použitím Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia rastliny ozdobujú farbistými veľkými kvetmi. Počas doby kvitnutia s týždenným vyživovaním sa jednoducho a hospodárne môže udržovať nepretržité kvitnutie. Pri zdravých, vhodných podmienkach držané izbové rastliny (napr. africké fialky, spatifillum, amaryllis) sa použitím Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia môžu stimulovať k bohatému kvitnutiu. Keď sa začalo kvitnutie, je vhodné vo vyživovaní pokračovať. Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia neobsahuje hormóny a iné biologické stimulátory, účinnosť vyvíja vďaka mimoriadnemu zloženiu. Zloženie: 4,5-4,5-8+MgO+mikroelementy; Použitie: Ku všetkým intenzívne kvitnúcim kvetom, debnové, mediteránne rastliny a na naštartovanie kvitnutioa letničiek, k sfarbeniu vrchného listu vianočnej hviezdy, hibiskus, ruža, klinček, kryzantéma, anjelská trúba, bougainvillea, mučenka, abutilon, jazmín, atď.. Dávkovanie:: Od marca/apríla týždenne raz, pri rozmerných rastlinách týždenne dvakrát.  S vyživovaním treba začať 2 týždne po vysadení, najprv týždenne raz, potom po objavení prvých kvetov týždenne dvakrát. Veko póllitrového a litrového flakónu používame ako odmerný valec: polovicu odmernéh valca na 3 l vody na polievanie. 1 dcl flakón: 1 veko na 1 l vody. Listové hnojivo: 5-8 ml živného roztoku na 1 l vody. Množstvo roztoku sa môže zvyšovať, keď to opodstatňuje rozmer rastliny, množstvo kvetov, ale sa odporúča použiť dávku len rozdelene počas týždňa! Po presadení rastlinu nevyživujme 2 týždne! Choré rastliny nikdy nevyživujeme, len keď je príčina ochorenia nedostatok! K rastlinám vysadním do záhonov 0,5-0,8 dl k 10 l vody na polievanie. Podpora kvitnitia sa odporúča len pre rastliny na vhodnom (teplom, slnečnom) mieste. Roztok používame len do sptembra, treba nechať čas na dozretie výhonkov, na prípravu na prezimovanie! Na teplom, svetlom mieste prezimovaným rastlinám sa odporúča použitie Vitaflŕa živný roztok Kvetné rastliny. Použitím Vitaflóra živný roztok štartér Kvitnutia je kvitnutie naplánovateľné. Častým problémom je, že (napr. kryzantémy, sirôtky)  vývoj kvetov sa pretiahne, a na požadovanú dobu nemožno očakávať vhodné kvetenstvo vhodnej kvality. Použitím živného roztoku je kvitnutie naplánovateľné.
 
Výrobca
Vitaflóra
Kód
T07803
Váha
1.20 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii