Vitaflóra  všeobecný živný roztok 1l
  • Vitaflóra  všeobecný živný roztok 1l

Vitaflóra všeobecný živný roztok 1l

Živný roztok použiteľný pre všetky okrasné rastliny. Potreby sú odlišné u kvetmi alebo lístím zdobiacimi rastlinami, ale kto nemá možnosť zvlášť vyživovať, alebo vyživuje málo ale odlišné rastliny, vtedy s dobrým výsledkom môže používať k izbovým rastlinám... Podrobný popis
2,67 € (tax excl.: 2,11 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Živný roztok použiteľný pre všetky okrasné rastliny. Potreby sú odlišné u kvetmi alebo lístím zdobiacimi rastlinami, ale kto nemá možnosť zvlášť vyživovať, alebo vyživuje málo ale odlišné rastliny, vtedy s dobrým výsledkom môže používať k izbovým rastlinám Vitaflóra všeobecný  živný roztok, v ktorom nájdeme všetky hlavné živné prvky. Zloženie: (7-3-5+MgO+mikroelementy) Použitie: Na všetky okrasné rastliny okrem orchideý, broméliý, kaktusov a sukulentov. Prezimujúce stredozemné  debnové rastliny (napr. leander, hibiskus) obnovu jarného lístia pomáha Vitaflóra všeobecný  živný roztok. Dávkovanie: Od marca do októbra týždenne raz, od novembra do februára na svetlom mieste držiace rastliny dvojtýždenne, inak 3-4 týždenne. Veko póllitrového a litrového flakónu používame ako odmerný valec: polovicu odmernéh valca na 3 l vody na polievanie. 1 dcl flakón: 1 veko na 1 l vody. Listové hnojivo: 5-8 ml živného roztoku na 1 l vody. Na jar pre regeneráciu lístia mediteránnych rastlín počas 2-3 týždňov týždenne 50 ml na 10 l vody zmiešať do vody na zalievanie polejme z prezimovania vynesené na teplom slnečnom mieste stojace rastliny. Rada k použitiu: Niektoré druhy izbových smrekov, papradí, paliem sú citlivé na soľ, preto sa odporúča použiť len polovičnú dávku živného roztoku! Po presadení rastlinu nevyživujme 2 týždne! Choré rastliny nikdy nevyživujeme, len keď je príčina ochorenia nedostatok! Tie rastliny, ktoré ešte neboli vyživované používame len polovičnú dávku pri prvých dvoch príležitostiach. Keď mediteránne debnové rastliny zle prezimovali je vhodné používať všeobecný živný roztok, pokým sa rastlina zregeneruje. Pomocou  Vitaflóra všeobecného živného roztoku rastlina doplní stratené lístie. Po tom čo sa  rastliny vyliečili zo zimnej malátnosti, môžeme začať vyživovať poľa druhu rastliny. Na podporu kvetov Vitaflóra štartér kvitnutia Vitaflóra Leander živný roztok. Zle prezimujúce rastliny treba začať vyživovať postupne!
Výrobca
Vitaflóra
Kód
T07798
Váha
1.00 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 mai multe produse din această categorie