Gélbenton 0,25 kg
  • Gélbenton 0,25 kg

Gélbenton 0,25 kg

Vysoko účinný vláknitý bentonit na vinárske použitie Počas výrobného procesu Gelbenton stráca 2/3 svojho objemu v porovnaní s extrahovanou surovinou v dôsledku silných čistiacich operácií. To vedie k vysokej účinnosti homogénneho montmorillonitu, ktorý... Podrobný popis
2,24 € (tax excl.: 1,76 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Vysoko účinný vláknitý bentonit na vinárske použitie

Počas výrobného procesu Gelbenton stráca 2/3 svojho objemu v porovnaní s extrahovanou surovinou v dôsledku silných čistiacich operácií. To vedie k vysokej účinnosti homogénneho montmorillonitu, ktorý neobsahuje neaktívne častice piesku, a preto má 5-násobný účinok na vyčistenie a adsorpciu oproti normálnym bentonitom. To umožňuje znížiť množstvo použitého bentonitu, a tým znížiť množstvo nečistôt vo víne. Jedinečný vzhľad produktu - dlhé, tenké, krehké bentonitové vlákna - zaisťujú ľahkú manipuláciu a dokonalý napučiavanie bez uzlov. Rovnako ako granulované bentonity chráni používateľa pred nepríjemnými prachmi. Charakteristiky Gelbentonu sú vína, ktoré si vyžadujú špeciálne ošetrenie, napr. to platí pre ťažko stabilizované kvalitné vína a šumivé základné vína. Z dôvodu zníženého množstva sedimentu je dôležité ďalšie čistenie hotových vín.

Kód
T13152
Váha
0.25 kg
Szőlő
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii