NaCalit PORE-TEC flokulant 250g
  • NaCalit PORE-TEC flokulant 250g

NaCalit PORE-TEC flokulant 250g

Granulovaný Ca-Na špičkový bentonit na flokuláciu bielych a červených vín, na železo chudobný! NaCalit® PORE-TEC je absolútne špičkovej kvality sodno-draselný bentonit na vysoko stupňové požiadavky technológie v príprave nápojov.  Povolený výrobok podľa... Podrobný popis
1,02 € (tax excl.: 0,80 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-4 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-4 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Granulovaný Ca-Na špičkový bentonit na flokuláciu bielych a červených vín, na železo chudobný! NaCalit® PORE-TEC je absolútne špičkovej kvality sodno-draselný bentonit na vysoko stupňové požiadavky technológie v príprave nápojov.  Povolený výrobok podľa nariadení a ustanovení EU ohľladom na čistotu a kvalitu, testovaný v odbornom laboratóriu. Cieľ ošetrenia:  NaCalit® PORE-TEC flokkulačná, adsorpčná schopnosť, resp. čistiaci účinok je vynikajúci. Účinný aj v problematických prípadoch. Produkt a účinky: použitím technológie PORE-TEC  očividne pravidlené granulátum: ľahšie sa rozpúšťa (môže sa navlhčiť) a je suspendovateľný.  Špeciálna úprava špongiovitého povrchu: - intenzívnejšie a selektívnejšie viazanie bielkovín a koloidov, - silný čistiaci účinok aj v problematických prípadoch ako napr. vysoké hodnoty pH. Cielený výber minerálov: - rozozná sa ľahko podľa bledej farby - ešte šetrnejšia flokulácia - ľahšia filtrácia - dôkladnejšia flokulácia - nízke množstvo usadeniny - zachovanie farby - čistota vysokého stupňa - mimoriadne nízky obsah železa. Dávkovanie: 50 - 150 g / hl. Dávka sa podľa potreby môže zvyšovať. Použitie: Pred aplikáciou sa presvedčme, či je suspenzia bez cudzieho zápachu! NaCalit® PORE-TEC pomaly rozmiešame v  3-5-násobnom množstve vody. Necháme napučať aspoň 4-6 hodín, ale optimálny čas je 12 hodín, následne necháme usadiť sa. Potom nadbytočnú vodu zlejeme. Takto dostaneme NaCalit® PORE-TEC dreň, ktorú za stáleho miešania pridávame k ošetrenému vínu alebo k ovocnej šťave. Skladovanie: NaCalit® PORE-TEC má veľmi vysokú adsorpčnú schopnosť, preto je mimoriadne ciltivý na cudzie zápachy a vlhkosť. Výrobok reto treba od týchto chrániť! Otvorené balenie ihneď hermeticky uzatvorme. Pri nevhodnom skladovaní a použití sa na výrobok nevzťahuje záruka!
Výrobca
Erbslöh
Kód
T09602
Váha
0.25 kg
Szőlő
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii