Lesné jahody Rügen cca. 100 ks semien Samen Pfann
  • Lesné jahody Rügen cca. 100 ks semien Samen Pfann

Lesné jahody Rügen cca. 100 ks semien Samen Pfann

G529 Lesné jahody Rügen Cca. 100 rastlín Ponuka kríkov so sladkými, pevnými, pretiahnutými plodmi, s vôňou. Malá veľkosť ovocia. Trvalka s dobrou odolnosťou, už v prvom roku môžete vyprodukovať dostatočné množstvo ovocia.... Podrobný popis
1,97 € (tax excl.: 1,55 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

G529 Lesné jahody Rügen Cca. 100 rastlín Ponuka kríkov so sladkými, pevnými, pretiahnutými plodmi, s vôňou. Malá veľkosť ovocia. Trvalka s dobrou odolnosťou, už v prvom roku môžete vyprodukovať dostatočné množstvo ovocia. Môže sa tiež vysádzať do balkónovej krabice a kvetináča. Výsev: február - apríl v izbe alebo na skorej posteli, Malo by byť vyklíčené bez zakrytia. Môže sa vysádzať podľa vývoja rastliny. Môže sa vysádzať vonku od polovice mája. Pri výsadbe dávajte pozor na vzdialenosť 20 * 30 cm. Klíčenie: Doba klíčenia: 20 - 30 dní, teplota klíčenia: 15 - 20 ° C Výsadba: Miluje slnečné, teplé, chránené miesto. Má rád voľnú humusovú pôdu. Starostlivosť: Pravidelne polievané a kŕmené, v prípade nedostatočnej úrovne živín sa plodina stane šupinatou, alebo nižšie výnosy. Zber: máj - september, je možné ho chovať v domoch a kvetináčoch po celý rok.

Výrobca
Samen Pfann
Kód
T13635
Váha
0.00 kg
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii