Záhrada užitočného hmyzu zmes kvetinových semien 30 m2 Kiepenkerl

Stredne vysoká a druhovo veľmi bohatá zmes kvetov mnohých tvarov, farieb a vôní. Je bohatým zdrojom potravy pre mnoho užitočného hmyzu. Jednoročné a trváce plodiny v zmesi majú tiež pozitívny vplyv na pôdu. Preferuje humusovú, na živiny bohatú pôdu a slnečné... Podrobný popis
8,54 € (tax excl.: 6,73 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Stredne vysoká a druhovo veľmi bohatá zmes kvetov mnohých tvarov, farieb a vôní. Je bohatým zdrojom potravy pre mnoho užitočného hmyzu. Jednoročné a trváce plodiny v zmesi majú tiež pozitívny vplyv na pôdu. Preferuje humusovú, na živiny bohatú pôdu a slnečné miesta. Balenie obsahuje osivo a sejaciu pomôcku, vermikulit. Vermikulit je materiál, ktorý je úplne neškodný pre životné prostredie, aby sa malé semená rovnomerne rozložili. Pred zasiatím semená a pomocnú látku dôkladne premiešajte, zmes rovnomerne rozotrite na predtým pripravenú drobivú pôdu, vtlačte do nej a stlačte. Pre optimálny vývoj rastlín je vhodné zohľadniť stanovené množstvo osiva. Po zasiatí musí byť pôda neustále udržiavaná vlhká. Semená každého druhu sa liahnu v rôznom čase. Po vyklíčení je vhodné nadmerne husté rastliny vytrhnúť a vznikajúce buriny odstrániť. Na konci jesene, po odkvitnutí rastlín a dozretí semien, plochu pokosíme. To umožňuje, aby sa semená rozptýlili a zabezpečili kvitnutie pre nasledujúce roky. Výsev: otvorené pole od apríla do mája Kvitnúce: VI - IX Výška: 60-80 cm Obsah škatule je cca. Postačuje na 30 m² (1 g / m²). Zmes kvetných semien obsahujúcich jednoročné, dvojročné a viacročné rastliny.

Výrobca
Kiepenkerl
Kód
T13483
Váha
0.03 kg
Na sklade
1-10 db
Díszkert
igen
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii