Trávnikové osivo Barenbrug Bar Power RPR (sport) 5 kg
  • Trávnikové osivo Barenbrug Bar Power RPR (sport) 5 kg

Trávnikové osivo Barenbrug Bar Power RPR (sport) 5 kg

Trávnik, ktorý je rovnako silný ako železo • Obsahuje regenerujúci mätonoh trvácny (RPR) • Rýchlo sa rozvíjajúci silný trávnik • Dobrá regeneračná schopnosť • Vhodný na nové sejby aj na sejbu • Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou proti chorobám •... Podrobný popis
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Trávnik, ktorý je rovnako silný ako železo

• Obsahuje regenerujúci mätonoh trvácny (RPR)

• Rýchlo sa rozvíjajúci silný trávnik

• Dobrá regeneračná schopnosť

• Vhodný na nové sejby aj na sejbu

• Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou proti chorobám

• Tvorí hustý trávnik, takže musíme počítať s menším výskytom burín

• Značka Green Planet - umožňuje udržateľnú starostlivosť

Rýchlo sa rozvíjajúci silný trávnik

Bar Power RPR je rýchlo rastúca zmes trávnych semien, ktorá poskytuje silný a odolný trávnik. Pri jej aplikácii nemusíte čakať dlho, aby ste mohli využívať trávnatú plochu. Povrch trávnika bude dostatočne hustý a pevný v krátkom čase, aby poskytol príležitosť na aktívne trávenie voľného času. V trávnych zmesiach osiva lúky obyčajne poskytuje odolnosť, ktorá je spojená s jej anglickým ostrelom pre rýchle klíčenie a počiatočný vývoj. Zmes trávnych semien Bar Power RPR obsahuje tiež lúčne lúky a regeneruje anglické ostrice, vďaka čomu je rýchlo rastúca a odolná voči silnému používaniu.

Rozsiahle použitie

Kombinácia trávnatých semien Bar Power RPR sa dá použiť na vytváranie záhrad, parkov a športových plôch. Okrem odolnosti voči ťažkému použitiu je dôležitý aj estetický vzhľad trávnika, ktorý táto zmes trávnych semien tiež spĺňa. Výsledkom použitia Bar Power RPR je rýchlo sa rozvíjajúci, silný a estetický trávnik.

Vhodný pre novú inštaláciu aj výsadbu

Bar Power RPR je vhodný ako pre nové inštalácie, tak aj pre prekrytia. Ak je to potrebné, môžete svoj trávnik udržiavať v dobrom stave vysadením, takže môžete tráviť voľný čas v bohatej a kvalitnej trávnatej ploche po celý rok.

Rýchle klíčenie a počiatočný vývoj

Anglické ostrieža v zmesi trávnych semien Bar Power RPR poskytuje rýchle klíčenie a včasný vývin, zatiaľ čo červené ostriežiky a lúky obohacujú náš trávnik. Konečný výsledok: estetický, odolný povrch trávnika, ktorý sa dá vytvoriť v krátkom čase.

Green Planet Label

Pri vývoji produktu Barenbrug sa osobitná pozornosť venuje ekologickej a ekonomickej údržbe a využívaniu trávnatých plôch. So zmesami trávnych semien označených Green Planet prispieva Barenbrug k trvalo udržateľnému využívaniu a údržbe trávnikov. Rozsiahly výskum a dlhoročné skúsenosti poskytujú spoločnosti Barenbrug odbornosť pri výbere najvhodnejších odrôd tráv a zmesí semien tráv pre trvalo udržateľné využívanie a starostlivosť o trávnaté porasty.

zloženie:

Mätonoh trvácny - 30%

Mätonoh trvácny RPR - 30%

Mätonoh lúčny - 10%

Kostrava červená / kríkovitá / - 20%

Kostrava červená / húfnicová / - 10%

Výrobca
Barenbrug
Kód
T13081
Váha
5.00 kg
Pázsit
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii