Humuszol 5 l
  • Humuszol 5 l

Humuszol 5 l

V poľnohospodárstve je stále väčším problémom vyčerpanie pôdy, čo sa najčastejšie snaží kompenzovať či už organickým alebo umelým hnojivom. To však nie je vždy ekonomicky výhodné, pretože väčšina použitých živín sa nevie zúžitkovať HUMUSZOL HUMINPOWER G sú... Podrobný popis
23,36 € (tax excl.: 18,39 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

V poľnohospodárstve je stále väčším problémom vyčerpanie pôdy, čo sa najčastejšie snaží kompenzovať či už organickým alebo umelým hnojivom. To však nie je vždy ekonomicky výhodné, pretože väčšina použitých živín sa nevie zúžitkovať

HUMUSZOL HUMINPOWER G sú dva špeciálne produkty, ktoré maximalizujú vstrebávanie aplikovaných živín spolu s živinami v pôde. Najdôležitejšou zložkou sú humínové kyseliny, ktoré sú také prirodzené chelátotvorné komplexy kyseliny, ktoré môžu v sebe zlučovať viac ako 70 druhov minerálnych látok napr. vápnik, draslík, horčík a železo, ktoré sú nevyhnutné pre riadny životný cyklus rastlín.

Linka HUMINPOWER produkt využíva silu humínových kyselín, tým že podporuje príjem živín, ktoré nie sú v dostupnej  podobe v pôde, zvyšuje  výnosy plodín, zvyšuje odolnosť rastlín, dopĺňa chýbajúce prvky, čím sa zastaví šíreniu bežných chorôb z nedostatku.

Rad HUMINPOWER sa môže používať vo všetkých poľných a záhradníckych kultúrach.

Na zlepšenie stavu pôdy je aplikovaný na povrch pôdy pred sejbou alebo výsadbou. Okrem toho môže byť použitý pre stupňovanie života v pôde, na zvýšenie účinnosti absorpcie živín, na zníženie stresu, pri piesočnatých  pôdach  k zadržiavaniu vody, pri íľovitých pôdach k vytvoreniu pórovitosti,  a tým zvýšiť množstvo úrody. 

Pri efektívnom voľnopoľnom a záhradníckom pestovaní rastlín, ovocných stromov a viniča, pri pestovaní sadeníc, pri skleníkovom pestovaní, pri osadení trávnikov a lesov, pri zúrodňovaní degradovaných a neúrodných pôd. 

Tento produkt môže byť súčasne použitý s pôdnymi zmesami, s rašelinou a s rôznym médiom, ako aj s umelým hnojivom.

Kultúry polí: Zavlažovanie: 15-20 l / ha Humusol 1-2 krát

Klíčení semien, zakorenenie: 100 l vody 1 l Humusol (1% roztok)

Pestovanie sadeníc, zelenina, intenzívne plodiny, kvety, okrasné rastliny: Minimálne 25 l / ha sa aplikuje v niekoľkých dávkach v priebehu vegetačného obdobia, alebo sa postrekuje

Vinič, ovocné stromy: aspoň 20 l / ha sa aplikuje v niekoľkých dávkach v priebehu vegetačného obdobia, alebo sa postrekuje (môže byť aplikovaný s  pesticídmi dohromady po vyhotovení testu ako listové hnojivo)

Trávniky: minimálne 20 l / ha sa aplikuje v 3 častiach počas vegetačného obdobia, alebo sa postrekuje (tiež po testovaní ako listové hnojivo)

Na hobby použite 10 l vody 20-30 ml roztoku Humusolu 1-2 krát za mesiac.

Výrobca
Fertechnik Kft.
Kód
T11790
Váha
5.00 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii