Transformer 1 l
  • Transformer 1 l

Transformer 1 l

Tansformer úplne nový typ prípravku na trhu-pôdny kondicionér s unikátnymi vlastnosťami. V posledných rokoch sa voda stala jedným z najviac extrémnych výrobných faktorov v poľnohospodárstve. Buď je  príliš málo alebo príliš veľa zrážok a podzemných vôd.... Podrobný popis
24,11 € (tax excl.: 18,99 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Tansformer úplne nový typ prípravku na trhu-pôdny kondicionér s unikátnymi vlastnosťami. V posledných rokoch sa voda stala jedným z najviac extrémnych výrobných faktorov v poľnohospodárstve. Buď je  príliš málo alebo príliš veľa zrážok a podzemných vôd. Zlepšuje štruktúru pôdy, udržiava rovnováhu vody a vzduchu prostredníctvom jedinečného mechanizmu. Vďaka správnej kapilárnej štruktúre sa lepšie využíva zavlažovaná voda. Vďaka vyváženému zásobeniu vody a vzduchu sa zlepšuje aj mikrobiologický život pôdy. s realitou mikrobiálne rovnováhy je zlepšená. Použitím Transformeru sa môžu absorbovať živiny prítomné v pôde pre rastliny efektívnejšie. 

Vďaka rovnomernému rozloženiu vody, vzduchu a živín sa zlepšuje klíčenie,  rast rastlín je rýchlejší, zdravší, viac jednotný, nutričná hodnota veľkosti úrody bude výhodnejšie. Môže sa zvýšiť celkový podiel  plodín vyššej kvality, čo spôsobuje predaj za lepšiu cenu.

Transformer môže byť použitý nielen v prirodzenom prostredí, pôde, ale rovnako aj ako kultivácia (minerálna vlna, kokosové vlákno, perlit, rašelina, syntetické materiály, atď). V týchto prípadoch bude rozloženie vody, a tým aj živiny - rýchlejšie a jednoduchšie znovuvypestovanie rastliny . Rastlina bude vyvíjať silnejšie korene, korene sú rozosiate po celom pestovateľskom substráte, čím sa zlepšuje príjem živín, lepšie a zdravšie rastliny, vyšší výnos plodiny. Silnejšie korene absorbujú vodu a živiny efektívnejšie, takže náklady na vodu a zásobovanie živinami sú znížené.

Transformer tekutá zmes umožňuje veľmi ľahké miešanie a rozpúšťanie. Dávky pri osivových kultúrach, 5 l / ha, a to až do 0,2% koncentrácie postreku alebo vliateho do pôdy. Presádzanie zeleniny a viniča a ovocných stromov na koncentrácii dvakrát 5 l nanajvýš 0,2%, nové osadenie/ ha tiež až 0,2% koncentrácii.

Číslo licencie: 04.2 / 1512-1 / 2017

Výrobca
Biocont Magyarország Kft
Kód
T11103
Váha
1.15 kg
Na sklade
1-10 db
Díszkert
igen
Dísznövény
igen
Gyümölcs
igen
Szőlő
igen
Értékesítési alapegység
db
FVM Engedély Okírat
Transformer-engedelyokirat.pdf (pdf fileformat, 1.1M)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Bednárik Gyula

S:O:S: Cseresznyefa monilia ellen keresek maximális megoldást. Már ma mennék érte.
Köszönettel
Bednárik Gyula

#43970

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii