DCM Antagon 25 kg
  • DCM Antagon 25 kg

DCM Antagon 25 kg

DCM ANTAGON  zlepšovač pôdy s vysokým obsahom (50 %)  organických látok. Zmes základných surovín rastlinnéhon a živočíšneho pôvodu s dlhodobým pôsobením slúži k zlepšeniu štruktúry pôdy a k zlepšeniu života pôdy. DCM ANTAGON zlepšovač pôdy NPK 4-3-2 + 50 %... Podrobný popis
65,40 € (tax excl.: 51,50 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

DCM ANTAGON  zlepšovač pôdy s vysokým obsahom (50 %)  organických látok. Zmes základných surovín rastlinnéhon a živočíšneho pôvodu s dlhodobým pôsobením slúži k zlepšeniu štruktúry pôdy a k zlepšeniu života pôdy. DCM ANTAGON zlepšovač pôdy NPK 4-3-2 + 50 % obsah organických látok.Široká škála organických látok zabezpečuje zlepšenie štruktúry pôdy a vytvorenie pestrého života pôdy, čo je podmienkou úrodnej pôdy. Zlepšuje schopnosť udržania živín, strata živín bude minimálna. Pomer kyslíka/vody bude v perfektnej rovnováhe, čo pomáha rýchlej a silnej tvorby koreňov. Zúžitkovanie živín bude lepšie, a takto sa rastliny budú vyvíjať lepšie, budú silnejšie, zdravšie. Po dezinfekcii pôdy je jeho použitie neodpustiteľné pre oživenie života pôdy. Je aplikovateľný aj tesne pred siatím alebo výsadbou. Produkt sa do obehu dostáva vo forme omrviniek. Vypúšťanie sa rieši rozmetadlom hnojiva, pri menších množstvách hoci aj ručne vysypateľný.
 

Výrobca
DCM
Kód
T09372
Váha
25.00 kg
Na sklade
10+ db
Pázsit
igen
Díszkert
igen
Értékesítési alapegység
db
Termék ismertető
DCM-ANTAGON.pdf (pdf fileformat, 119.45k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Kácsor Enikő

Kedves Tanácsadó!

Érdeklődnék, hogy milyen adagolása van a DCM Antagon talajjavító granulátumnak? Hány m2-re elegendő 25 kg?

Köszönöm a választ!

Üdvözlettel,
Kácsor Enikő

#45217

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii