BactoFil B 10 prášok Zelenina 10 g
  • BactoFil B 10 prášok Zelenina 10 g

BactoFil B 10 prášok Zelenina 10 g

BactoFil A 10 práškový, špeciálne na ošetrenie trávnikjov malých záhrad.V krabici sú 2 ks 5 gramových sáčkov vodorozpustných, ktoré vystačia na ošetrenie 200 m2 trávnika. Sáčok bez rozbaľovanie vložme do vody, kde sa onedlho rozpustí. Rovnomerne vypustime, pri... Podrobný popis
3,32 € (tax excl.: 2,62 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

BactoFil A 10 práškový, špeciálne na ošetrenie trávnikjov malých záhrad.V krabici sú 2 ks 5 gramových sáčkov vodorozpustných, ktoré vystačia na ošetrenie 200 m2 trávnika. Sáčok bez rozbaľovanie vložme do vody, kde sa onedlho rozpustí. Rovnomerne vypustime, pri sejbe nového trávnika zapracujme do zeme, v prípade existujúceho trávnika zavlažme dostaotčným množstvom vody. Výrobky radu BactoFil vo väčšine krajín sveta sú výrobky s patentovou ochranou a najrozšírenejšie poľnohospodárske mikrobiologické prípravky, v súvislosti s ktorými sa už nahromadilo viac ako jedenmilión hektárov voľnopoľnej, prevádzkovej skúsenosti. Hoci sa jedinečná rada výrobkov s aktiváciou pôdy s veľkým úspechom používa aj v prípade záhradných rastlín, vo forme kvapaliny sa kvôli špeciálnym obslužným nárokom v prvom rade používa pri pestovaní voľnopoľných rastlín. K 10. výročiu založenia AGRO.bio Hungary Kft.dozrel výsledok dlho očakávaného vývoja. Viacročnou mikrobiologickou výskumnou-vývojovou prácou s pripravil výrobok BactoFilv práškovej podobe, ktorý s kvapalnou formou zhodujúcou efektívnosťou aktivizuje ošetrovanú pôdu. V krabici sú 2 ks 5 gramových sáčkov vodorozpustných BactoFil práškov. Ľahká a istá manipulácia - sáčok sa vhodí napr. do polievacej krhly, kde sa veľmi rýchlo rozpustí a možno ošetrovať pôdu rastliny. Môže to byť jesenné sadenie stromov, osadenie trávnika alebo jeho obnovenie. Na zadnej strane krabice je podrobný návod na použitie.
Výrobca
Agrobio Hungary Kft.
Kód
T07420
Váha
0.01 kg
Na sklade
10+ db
Bio
igen
Zöldség
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
BactoFil-B-10-biztonsagi-adatlap6.doc (doc fileformat, 33.5k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii