Symbivit 3 kg
 • Symbivit 3 kg

Symbivit 3 kg

"A SYMBIVIT obsahuje mykorízne huby prírodného pôvodu, ktoré pomocou hifa-siete zvyšujú veľkosť plochy slúžiacej na vstrebávanie vody a živín. Toto spojenie prežíva počas celého života rastliny, takto podporujúc vývoj rastliny a schopnosť odolávať chorobám. Aké... Podrobný popis
51,59 € (tax excl.: 40,63 €)
56,08 €
4,49 € (8.0%)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Ešte
 • 0

  dní

 • 0

  hodín

 • 0

  minút

 • 0

  sekúnd

môžete si to kúpiť za túto cenu!

"A SYMBIVIT obsahuje mykorízne huby prírodného pôvodu, ktoré pomocou hifa-siete zvyšujú veľkosť plochy slúžiacej na vstrebávanie vody a živín. Toto spojenie prežíva počas celého života rastliny, takto podporujúc vývoj rastliny a schopnosť odolávať chorobám. Aké pôsobenie sa očakáva pri aplikácii SYMBIVIT? Zvyšuje sa vstrebávanie živín a schopnosť odolávania pomocou kolonizovaných koreňov. Mikroskopická veľkosť hifa siete mykoríznych húb sa dostáva do spojenia s koreňmi a takto viacnásobne narastá plocha na vstrebávanie vody a živín. Použitie: Vsypme výrobok do jamy a zasaďme rastlinu. Pri vyvinutej rastline vŕtajme do pôdy 6-8 otvorov v blízkosti koreňov a pridajme SYMBIVIT ku koreňom rastliny.Jednorázové ošetrenie SYMBIVITom je postačujúce! Po aplikácii sa treba vyhýbať aspoň tri týždne vypúšťaniu fungicídov! Mykorízne huby sú mikroskopickej veľkosti žijúce v pôde, ktoré sú schopné symbiózy až s 90% suchozemských rastlín. Korene rastlín poprepletajúce mykorízne huby, presnejšie túto formu spolužitia nazývame ´´´hubový koreň´´´ teda mykoríza. Tento vzťah je pre obe strany prospešný, lebo huby od rastliny dostávajú hotové živiny a rastlina pomocou siete micélia dokáže vstrebávať vodu a živiny inak pre rastlinu nedostupné. Z morfologického a funkcionálneho hľadiska mykorízne huby rozdeľujeme do dvoch veľkých skupín: charakteristiky  ektomykorízy pre nahosemenné rastliny a endomykorízy pre pestované rastliny. Najstarší a najrozšírenejší typ je arbuskulárna endomykoríza (AM), ktorej vytvorenie siaha na viac ako štyristo milión rokov, a  pravdepodobne zohrávali úlohu aj pri rozšírení suchozemských rastlín. Mykorízne huby majú dobrý vplyv na rast hostiteľskej rastliny, v prvom rade kvôli vstrebávaniu fosforu, medi, zinku a dusíka. Majú dôležitú úlohu aj pri odolnosti rastlín voči suchu, soli, svetla, ale aj pri schopnosti odolávať chorobám (Phytium, Phytophtora, Fusarium sp.)."

Výrobca
Agrobio Hungary Kft.
Kód
T07373
Váha
3.00 kg
Bio
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Symbivit-Biztonsagi-adatlap1.doc (doc fileformat, 51k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii