Ázijské šaláty zmes Frizzy Joe/Frizzy Lizzy 4 bm Samen Pfann
  • Ázijské šaláty zmes Frizzy Joe/Frizzy Lizzy 4 bm Samen Pfann

Ázijské šaláty zmes Frizzy Joe/Frizzy Lizzy 4 bm Samen Pfann

GS716 Ázijský šalátový mix Frizzy Joe / Frizzy Lizzy Sejací pás cca. 4 metre dlhé Zmes obsahuje dve odrody ázijských listov. Frizzy Lizzy je silný šalát s listami s červenými strapcami s objemným objemom. Frizzy Joe je svetlozelený s príjemným typom strednej... Podrobný popis
3,46 € (tax excl.: 2,72 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

GS716 Ázijský šalátový mix Frizzy Joe / Frizzy Lizzy Sejací pás cca. 4 metre dlhé Zmes obsahuje dve odrody ázijských listov. Frizzy Lizzy je silný šalát s listami s červenými strapcami s objemným objemom. Frizzy Joe je svetlozelený s príjemným typom strednej arómy. Zmes je nielen lahodná, ale aj veľmi príťažlivá na pohľad. Osivo uľahčuje sejbu. Výsev: Skorý výsev február-marec, výsadba polí odporúča sa od konca marca do začiatku septembra. Doporučené rozstupy riadkov 15-20cm, hĺbka výsadby cca. 1,5cm do drážok zalievajte vodou, podlejte pôdou a znova zalejte. Klíčenie: Čas klíčenia: 14-21 dní, teplota klíčenia: 16-20 C ° Výsadba: pokiaľ je to možné, stredne viazané, humus, miluje pôdu bohatú na živiny a slnečné miesto. Starostlivosť: Ak nie je úplná, vyžaduje si neustálu pozornosť pozberané v stonke, listy opäť dorastú. Výnos: 30-50 dní od času výsevu.

Výrobca
Samen Pfann
Kód
T13650
Váha
0.00 kg
Na sklade
1-10 db
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii