Šťaveľ trvácny 100 semien Samen Pfan
  • Šťaveľ trvácny 100 semien Samen Pfan

Šťaveľ trvácny 100 semien Samen Pfan

G943 Šťaveľ Asi 100 rastlín Trendová bylinka. Jasne zelené listy, červené listové žilky, chuť podobná šťaveľu, ale nie taká intenzívna. Je vhodný aj na výsadbu exteriéru, korenia a balkónového boxu. Výška cca 20-25cm.... Podrobný popis
1,97 € (tax excl.: 1,55 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

G943 Šťaveľ Asi 100 rastlín Trendová bylinka. Jasne zelené listy, červené listové žilky, chuť podobná šťaveľu, ale nie taká intenzívna. Je vhodný aj na výsadbu exteriéru, korenia a balkónového boxu. Výška cca 20-25cm. Nežné listy sú vynikajúce do šalátov, pretože sú veľmi ozdobné. Môže sa tiež použiť ako bylina kvôli čisteniu krvi a močopudným účinkom. Výsev: Od januára vysadené v kvetináčoch, od apríla vysadené vonku. Riadkovanie 20 * 20cm. klíčenie vyžaduje svetlo, nezakrývajte. Klíčenie: Čas klíčenia: 14-20 dní, teplota klíčenia: 10-18 ° C Výsadba: Preferuje humusová, stredne ťažká vlhká pôda. Má rada slnečné svetlo alebo miesto v polotieni. Starostlivosť: Vyžaduje stálu vlhkosť. Zber: máj - november. Používajú sa iba čerstvé mladé listy.

Výrobca
Samen Pfann
Kód
T13637
Váha
0.00 kg
Na sklade
10+ db
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii