Agroblen 15+08+16+MgO 25 kg 5-6 mes.
  • Agroblen 15+08+16+MgO 25 kg 5-6 mes.

Agroblen 15+08+16+MgO 25 kg 5-6 mes.

 Agroblen umelé hnovjivo sa odporúča používať pre voľnopoľné pestovanie na pôde. Častice obsahujú makroelementy. Častice umelého hnojiva sa počas výroby opatria povlakom. Živicová škrupina chráni živiny pred bezprostredným otvorením, a tak zabezpečí viacmesačné... Podrobný popis
51,58 € (tax excl.: 40,61 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

 Agroblen umelé hnovjivo sa odporúča používať pre voľnopoľné pestovanie na pôde. Častice obsahujú makroelementy. Častice umelého hnojiva sa počas výroby opatria povlakom. Živicová škrupina chráni živiny pred bezprostredným otvorením, a tak zabezpečí viacmesačné pôsobenie. Po pridaní do pôdy, vlaha z pôdy preniká cez živicovú škrupinu, a rozpúšťa živiny vo vnútri granulátu. Následne rozpustené živiny nepretržite tvoria tok do okolitej pôdy, odkiaľ ich korene už ľahko vstrebú. Granule umelého hnojiva počas doby pôsobenia nepretržite uvoľňujú živiny. Vyprázdnená škrupina sa neskôr v pôde rozloží. Tempo uvoľňovania živín reguluje hrúbka živicovej škrupiny. Zároveň chráni korene rastlín od nepriaznivého nahromadenia soli. Rýchlosť toku živín závisí od teploty pôda: pri vyšších teplotách sa živiny uvoľňujú rýchlejšie, kým pri nižšej teplote sa proces spomalí a doba pôsobenia bude dlhšia. Výrobcom udaná doba pôsobenia sa vzťahuje na teplotu pôdy 21°C. Uvoľňovanie živín sa začína nad bodom mrazu, a stáva sa intenzívnejším ohrevom pôdy. Ako sa pôda ohrieva, čoraz viac živín sa otvára, resp. znížením teploty v zóne koreňov, tým menej živín sa otvára. Toto zodpovedá tempu rastu rastlín. Tento jedinečný spôsob uvoľňovania živín je efektívny pri pôdach s mimoriadne nízkou schopnosťou viazania (napr. piesočnatá). Návod na použitie: Na výhonkové a voľnopoľné intenzívne pestovanie zeleniny. Vyrovnaný pomer dusíka a draslíka. Ideálny na pôdach viažucích organické látky a draslík. Hrozno: 300kg/ha, ošetrenie radov Ovocie: 15-60 dkg/koreň Uhorka: 400-500 kg/ha Paprika: 400 kg/ha Paradajky: 500 kg/ha Jahody: živinné pest.: 2-3g/koreň, bezživinné technológie. : 4-6g/koreň Melón: 350-450 Kg/ha Zloženie: 15%N, 8%P, 16%K, 5%MgO. Doba pôsobenia: 5-6 mesiacov.
Výrobca
ICL | Everris | Scotts
Kód
T00032
Váha
25.00 kg
Na sklade
1-10 db
ADR besorolás
Nem ADR köteles
Díszkert
igen
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db
Termék ismertető
Agroblen-brossura-A4.pdf (pdf fileformat, 1.83M)
Biztonságtecnikai Adatlap
5003.pdf (pdf fileformat, 124.03k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii