Osmocote CalMag+P 10,4-7,6-0+14CaO+5MgO 3-4 mes. 25 kg
  • Osmocote CalMag+P 10,4-7,6-0+14CaO+5MgO 3-4 mes. 25 kg

Osmocote CalMag+P 10,4-7,6-0+14CaO+5MgO 3-4 mes. 25 kg

Osmocote CalMag hnojivo s vápnikom, horčíkom, dusíkom a fosforom s našou najnovšou technológiou poťahovnia. Pre rastliny s vysokými nárokmi na vápnik a horčík; pre črepníkové, do kvetinových záhonov, pre trvalky a škôlky. Ide o ideálnu doplnkovú úpravu pre iné... Podrobný popis
94,47 € (tax excl.: 74,38 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Osmocote CalMag hnojivo s vápnikom, horčíkom, dusíkom a fosforom s našou najnovšou technológiou poťahovnia. Pre rastliny s vysokými nárokmi na vápnik a horčík; pre črepníkové, do kvetinových záhonov, pre trvalky a škôlky. Ide o ideálnu doplnkovú úpravu pre iné Osmocote a / alebo vo vode rozpustné hnojivá.

- riadené uvoľňovanie dusíka, fosforu, vápnika a horčíka v jedinom produkte

- vstrebávanie vápnika  v súlade s potrebami rastliny

- Osmocote Exact High K na doplnkovú výchovu kompaktných, stagnujúcich  rastlín pre ich zdravý vývojch

- Osmocote CalMag + P obsahuje extra dusík pre prvé mesiace rastu, keď sú potreby rastlín vyššie

- fosfor a vápnik na stimuláciu koreňa

- Zjednodušená aplikácia

- Riadené uvoľňovanie po dobu 3-4 mesiacov (pri 21 °)

Osmocote CalMag sa odporúča používať spolu s inými výrobkami Osmocote (napr. Osmocote Exactal) alebo vo vode rozpustnými hnojivami (Peterssel alebo Universoll). Obráťte sa na kolegov z organizácie ICL Specialty Fertilizers pre radu špecifickú pre rastliny. Najlepším spôsobom, ako ho použiť, je zapracovať ho do pestovateľského prstredia, aby sa granule čo najviac rozšírili. Produkt je ideálny pre pestovanie rastlín s vysokými požiadavkami na vápnik a horčík. Osmocote CalMag + P je vynikajúci základ pre tieto kultúry. Osmocote CalMag dávkovanie a návrhy aplikácií: Prívod živín: 100% Osmocote pri použití 1 g / l 50% Osmocote + 50% v nutričnom roztoku 1,5-2 g / l 100% nutričný roztok 2 g / l DÔLEŽITÉ: Maximálna dávka hnojiva je 0,5 kg / m3 Maximálna dávka závisí od veľkosti črepníka. Opýtajte sa kolegov na ICL SF ohľadom konkrétnych informácií o dávkovaní.

Varovanie: Výrobok uchovávajte na suchom, chladnom a vetranom mieste. Pri dlhodobom používaní skúste ošetrenie sondou na malom povrchu pred aplikáciou. Keďže podmienky používania sú nezávislé od výrobcu, výrobca nenesie zodpovednosť za škody spôsobené chybnými aplikáciami.

Výrobca
ICL | Everris | Scotts
Kód
T11991
Váha
25.00 kg
Na sklade
1-10 db
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii