Osmocote Pro 5-6 mes. Dusíkové 17-11-10+2MgO 25 kg
 • Osmocote Pro 5-6 mes. Dusíkové 17-11-10+2MgO 25 kg

Osmocote Pro 5-6 mes. Dusíkové 17-11-10+2MgO 25 kg

´´V uplynulých desaťročiach sme vykonali nespočetné množstvo vývojov na prípravkoch druhej generácie. V roku 2009 sme obnovili rad výrobkov, dostal nové draslíkové zloženie a zvýšili sme aj úroveň mikroelementov. Pokročili sme v myslení techniky obaľovania.... Podrobný popis
103,33 € (tax excl.: 81,36 €)
108,77 €
5,44 € (5.0%)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Ešte
 • 0

  dní

 • 0

  hodín

 • 0

  minút

 • 0

  sekúnd

môžete si to kúpiť za túto cenu!
´´V uplynulých desaťročiach sme vykonali nespočetné množstvo vývojov na prípravkoch druhej generácie. V roku 2009 sme obnovili rad výrobkov, dostal nové draslíkové zloženie a zvýšili sme aj úroveň mikroelementov. Pokročili sme v myslení techniky obaľovania. Základnou surovinou v Osmocote kvalite je živica šetrná k životnému prostrediu, ale pripravná výnimočným postupom. Osmocote Pro robia mimoriadne odolným voči, na výrobky druhej generácie charakteristickým, javom ´popcorn´. Čo znamená výskyt unavenie škrupiny počas vyschnutia a znovuzmáčania. Takéto výrobky skoro strácajú charakteristiky uvoľňovanie živín, a hoci za laboratórnych podmienok za stáleho zmáčania plnia vyhovujúco, v prírode často spôsobujú nečakané nahromadenie soli. Osmocote Pro na všetkých tradičných pestovateľských plochách a za klimatických podmienok, testovaný v praxi, pred zadaním do obehu. Charakteristiky: druhá generácia, regulované uvoľňovanie živín - bezpečné počas celej doby pôsopbenia- vynovená škrupina- všetky životne dôležité mikroelementy v škrupine- 3-4, 5-6, 8-9 a 12-14 mesačné doby pôsobenia- typy s vysokým obsahom dusíka a draslíka- štandardná veľkosť častíc (1,8-4,0 mm) Použitie: -pri chove rastlín náročných na náklady- pri zmesiach pôdy so záhradnou zeminou s organickými látkami- pri použití nižšej dávky napr. na programované doplnenie živín- dávky a doby pôsobenia sa menia podľa potrieb rastlinných kultúr. Použitie ""Osmocote Exact standard"" v podstate doporučujeme v zhodujúcich dávkach.
Výrobca
ICL | Everris | Scotts
Kód
T01912
Váha
25.00 kg
Na sklade
10+ db
UN szám
2071
ADR besorolás
9 Ammónium-nitrát
ADR szám
3
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Osmocote-Pro-5-6M.pdf (pdf fileformat, 134.37k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii