Osmocote Pro 5-6 mes. Draslíkové 11-10-19+2MgO 25 kg
  • Osmocote Pro 5-6 mes. Draslíkové 11-10-19+2MgO 25 kg

Osmocote Pro 5-6 mes. Draslíkové 11-10-19+2MgO 25 kg

´´V uplynulých desaťročiach sme vykonali nespočetné množstvo vývojov na prípravkoch druhej generácie. V roku 2009 sme obnovili rad výrobkov, dostal nové dusíkové zloženie a zvýšili sme aj úroveň mikroelementov. Pokročili sme v myslení techniky obaľovania.... Podrobný popis
105,85 € (tax excl.: 83,35 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

´´V uplynulých desaťročiach sme vykonali nespočetné množstvo vývojov na prípravkoch druhej generácie. V roku 2009 sme obnovili rad výrobkov, dostal nové dusíkové zloženie a zvýšili sme aj úroveň mikroelementov. Pokročili sme v myslení techniky obaľovania. Základnou surovinou v Osmocote kvalite je živica šetrná k životnému prostrediu, ale pripravná výnimočným postupom. Osmocote Pro robia mimoriadne odolným voči, na výrobky druhej generácie charakteristickým, javom ´popcorn´. Čo znamená výskyt unavenie škrupiny počas vyschnutia a znovuzmáčania. Takéto výrobky skoro strácajú charakteristiky uvoľňovanie živín, a hoci za laboratórnych podmienok za stáleho zmáčania plnia vyhovujúco, v prírode často spôsobujú nečakané nahromadenie soli. Osmocote Pro na všetkých tradičných pestovateľských plochách a za klimatických podmienok, testovaný v praxi, pred zadaním do obehu. Charakteristiky: druhá generácia, regulované uvoľňovanie živín - bezpečné počas celej doby pôsopbenia- vynovená škrupina- všetky životne dôležité mikroelementy v škrupine- 3-4, 5-6, 8-9 a 12-14 mesačné doby pôsobenia- typy s vysokým obsahom dusíka a draslíka- štandardná veľkosť častíc (1,8-4,0 mm) Použitie: -pri chove rastlín náročných na náklady- pri zmesiach pôdy so záhradnou zeminou s organickými látkami- pri použití nižšej dávky napr. na programované doplnenie živín- dávky a doby pôsobenia sa menia podľa potrieb rastlinných kultúr. Použitie ""Osmocote Exact standard"" v podstate doporučujeme v zhodujúcich dávkach.
Výrobca
ICL | Everris | Scotts
Kód
T06015
Váha
25.00 kg
Na sklade
10+ db
ADR besorolás
Nem ADR köteles
Dísznövény
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
osmocote-pro-5-6-K.pdf (pdf fileformat, 182.79k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii