Buviplant A  1 kg
  • Buviplant A  1 kg

Buviplant A 1 kg

Buviplant A je najznámejší člen našej rodiny umelých hnojív, komplex s pomalým uvoľňovaním živín, prípravok 20-10-15+ 4 MgO + mikroelementy, a ktorý od skorej vývojovej etapy rastliny nepretržite zabezpečuje potrebný dusík, fosfor, draslík a horčík ako aj... Podrobný popis
5,21 € (tax excl.: 4,10 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-4 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-4 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Buviplant A je najznámejší člen našej rodiny umelých hnojív, komplex s pomalým uvoľňovaním živín, prípravok 20-10-15+ 4 MgO + mikroelementy, a ktorý od skorej vývojovej etapy rastliny nepretržite zabezpečuje potrebný dusík, fosfor, draslík a horčík ako aj najdôležietejšie mikroelementy. Štartérové pôsobenie zabezpečujú niekoľko percentné vo vode rozpustné živiny. Trvalé, rovnomerné uvoľňovanie živín, zabezpečujú živné prvky chemicky viazané, pomaly a rovnomerne. Takto je pre rastlinu vo všetkých etapách vývoja  zabezpečená v pôde určitá úroveň živín, ktorú ani zalievanie neodmyje a ktorá neustúpi do hlbších vrstiev pôdy pre rastlinu neprístupných.        Buviplant A výrobky treba vypúšťať pred výsadbou alebo pred sejbou alebo spolu v rovnakom čase - závislosti od podmienok prostredia- počas 6-10 týždňov je zabezpečené rovnomerné doplnenie živín. Vďaka harmonickému zloženiu nepretržite zabezpečuje ideálny vývoj rastliny.
Výrobca
Storechem
Kód
T00398
Váha
1.00 kg
ADR besorolás
Nem ADR köteles
Szobanövény
igen
Díszkert
igen
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Szőlő
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Buviplant-A.doc (doc fileformat, 99k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii