Buviplant A  1 kg
  • Buviplant A  1 kg

Buviplant A 1 kg

Buviplant A je najznámejší člen našej rodiny umelých hnojív, komplex s pomalým uvoľňovaním živín, prípravok 20-10-15+ 4 MgO + mikroelementy, a ktorý od skorej vývojovej etapy rastliny nepretržite zabezpečuje potrebný dusík, fosfor, draslík a horčík ako aj... Podrobný popis
5,75 € (tax excl.: 4,53 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Buviplant A je najznámejší člen našej rodiny umelých hnojív, komplex s pomalým uvoľňovaním živín, prípravok 20-10-15+ 4 MgO + mikroelementy, a ktorý od skorej vývojovej etapy rastliny nepretržite zabezpečuje potrebný dusík, fosfor, draslík a horčík ako aj najdôležietejšie mikroelementy. Štartérové pôsobenie zabezpečujú niekoľko percentné vo vode rozpustné živiny. Trvalé, rovnomerné uvoľňovanie živín, zabezpečujú živné prvky chemicky viazané, pomaly a rovnomerne. Takto je pre rastlinu vo všetkých etapách vývoja  zabezpečená v pôde určitá úroveň živín, ktorú ani zalievanie neodmyje a ktorá neustúpi do hlbších vrstiev pôdy pre rastlinu neprístupných.        Buviplant A výrobky treba vypúšťať pred výsadbou alebo pred sejbou alebo spolu v rovnakom čase - závislosti od podmienok prostredia- počas 6-10 týždňov je zabezpečené rovnomerné doplnenie živín. Vďaka harmonickému zloženiu nepretržite zabezpečuje ideálny vývoj rastliny.
Výrobca
Storechem
Kód
T00398
Váha
1.00 kg
Na sklade
1-10 db
ADR besorolás
Nem ADR köteles
Szobanövény
igen
Díszkert
igen
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Szőlő
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Buviplant-A.doc (doc fileformat, 99k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii