Scotts (Everris) Regenerátor Plus (športové ihriská) 10 kg
  • Scotts (Everris) Regenerátor Plus (športové ihriská) 10 kg

Scotts (Everris) Regenerátor Plus (športové ihriská) 10 kg

Na vytvorenie povrchov športových ihrísk zasiatím semien, resp. doplnenie, na regeneráciu vyvinutá trávniková zmes. ProSelect Regenerator Plus obsahuje zmes jemnolistých typov mätonohu trvácneho (85%) a hybridy lipnice lúčnej (15%). Tie posledné obklopuje... Podrobný popis
97,02 € (tax excl.: 76,40 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Na vytvorenie povrchov športových ihrísk zasiatím semien, resp. doplnenie, na regeneráciu vyvinutá trávniková zmes. ProSelect Regenerator Plus obsahuje zmes jemnolistých typov mätonohu trvácneho (85%) a hybridy lipnice lúčnej (15%). Tie posledné obklopuje Everris SmartStart povlak, ktorý umožňuje rýchle klíčenie a zakoranatenie. Hybridy lipnice lúčnej výborne odolávajú suchu, ako aj agresívne rizómi  tvoria mimoriadne hustý, silný a odolný trávnatý povrch. Mimoriadne sa odporúča pre vytvorenie športových ihrísk, štadiónov, golfových Fairway povrchov. Odporúčaná dávka:  Siatie nového trávnika: 25-35 g/m2 Obnova: 20-30 g/m2 Výška kosenia: 20-30 mm BALENIE: 10 kg vrece. Zmes mätonohu trvácneho a lipnice lúčnej vďaka povlaku SmartStart naraz klíči. Typická zmes na regeneráciu. Zmes použiteľná aj na športové ciele. Na obnovu a rýchlu regeneráciu. Odporúča sa náročným zákazníkom, zmes dobrej kvality. Vyžaduje si živiny a polievanie. Aplikovateľná kedykoľvek od jari do jesene.  
Výrobca
ICL
Kód
T07797
Váha
10.00 kg
Pázsit
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii