Suchoodolná zmes Polder 20 kg
 • Suchoodolná zmes Polder 20 kg

Suchoodolná zmes Polder 20 kg

Na extrémne oblasti  "Suchoodolná " zmes použiteľná na oblasti nepolievateľné, suché, plytkou úrodnou pôdou resp. na svahoch. Charakteristiky: aj pri suchých podmienkach stabilná, potrebná husotota, vhodná pre vytvorenie trávnikou s dlhou životnosťou. Spotreba... Podrobný popis
75,52 € (tax excl.: 59,46 €)
80,34 €
4,82 € (6.0%)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Ešte
 • 0

  dní

 • 0

  hodín

 • 0

  minút

 • 0

  sekúnd

môžete si to kúpiť za túto cenu!
Na extrémne oblasti  "Suchoodolná " zmes použiteľná na oblasti nepolievateľné, suché, plytkou úrodnou pôdou resp. na svahoch. Charakteristiky: aj pri suchých podmienkach stabilná, potrebná husotota, vhodná pre vytvorenie trávnikou s dlhou životnosťou. Spotreba semien: 40-50 g/m2. ZLOŽENIE: červená kostrava 40.00% mätonoh trvácny 20.00% kostrava (dvojfarebná) 20.00% Nádképű csenkesz 20.00% Polder Kft. je rozhodujúcim účinkujúcim na domácom trhu v špeciálnej oblasti osív, zaoberajúca sa produkciou, spracovním a predajom trávnikových osív. S ohľadom na dlhoročné skúsenosti zostavili tie trávne zmesi, ktoré vždy môžeme nájsť v ponuke. Týmito uspokoja väčšinu nárokov. Rozhodujúcu časť zložky zmesi tvoria odrody z vlastnej domácej produkcie (pri osadení trávnika sa odporúča vlastná šlachtená odroda). K vytvoreniu trávnikov a inýh trávnatých plôch obyčajne používajú z viacerých odrôd (jedného druhu) pozostávajúcu trávnikovú zmes semien. Na osadenie jednou odrodou (tzv. čistý výsev) dochádza len zriedkavo. Obyčajne na plochách so zlými danosťami prichádza do úvahy úrodná za cieľom produkcie krmiva osadenie jednou odrodou (napr. stoklas, reznačka laločnatá, trsteníkovitá kostrava). Osadenie s trávnikovou zmesou v každom prípade dáva priaznivý výsledok. Myslime na to, že vlastnosti odrôd v zmesi a požiadavky pestovateľského miesta sú rôznorodé, takto na iných pestovateľských miestach a naplnením iných komponentov, zabezpečujú uzavreté osadenstvo. Odrody s odlišnými vývojovými zvláštnosťami sa dobre doplňujú pri vytvorení osadenstva (napr. plazivé a huňaté druhy). Aj v prípade okrasných trávnikov sa môže vytvoriť tráva s vysokou estetickou hodnotou s vhodným výberom odrôd s rôznymi charakteristikami ako šírka stebla a farba stebla. 
Výrobca
Polder
Kód
T07671
Váha
20.00 kg
Na sklade
1-10 db
Pázsit
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii