Mikramid 10 kg
  • Mikramid 10 kg

Mikramid 10 kg

Obsah živín: Dusík: 45%-ný Chelátované mikroelementy: (železo, meď, zinok, molybdén a bór) 0,3%-ný Prednosti použitia: dusík s väzbou amidu sa cez korene a listy rýchlo vstrebáva a priamo sa zabuduje do aminokyselín, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri raste. -... Podrobný popis
12,63 € (tax excl.: 9,94 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-3 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-3 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Obsah živín: Dusík: 45%-ný Chelátované mikroelementy: (železo, meď, zinok, molybdén a bór) 0,3%-ný Prednosti použitia: dusík s väzbou amidu sa cez korene a listy rýchlo vstrebáva a priamo sa zabuduje do aminokyselín, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri raste. - Pôsobením stopových prvkov sa zvyšuje tvorba chlorofylu- Použiteľný na všetkých typoch pôdy- Umelé hnojivo vo vode výborne rozpustné- Nespôsobuje škodlivé spálenie na listoch- Je vypúšťateľný spolu s pesticídmi- Návod na použitie: hnojenie pôdy alebo vegetačné: 100-200 kg/ha Mikramid, ktorého vysypanie sa uskutočňuje obvyklým spôsobom v čase dusíkového hnojenia. -Listové hnojivo odporučený roztok v koncentrácii: / 3-6 krát počas vegetácie / -Zelenina v 0,3-0,6 % -Kapusta, celer 0,8-1,0 %- -Kukurica 0,4-0,6 % -Zemiaky 0,8-1,6 % -Cukrová repa 2,0-4,0 % -Hrozno-ovocie 0,6-1,0 % -Lúka, pastvina 1,0-1,5 % A Mikramid je v pevnej forme zmiešateľný s inými umelými hnojivami, pesticídmi. Vo forme roztoku je zmiešateľný s väčšinou pesticídov. 

Výrobca
Péti Nitrokomplex
Kód
T01703
Váha
10.00 kg
Na sklade
1-10 db
ADR besorolás
Nem ADR köteles
Pázsit
igen
Díszkert
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
Mikramid-biztonsagtechnika2.pdf (pdf fileformat, 34.77k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii