Pannon Starter 2 kg
  • Pannon Starter 2 kg

Pannon Starter 2 kg

OBLASTI POUŹITIA: V prípade poľných raslín v jednom chode so sejbou vydaný vysoký obsah fosforu a zinka v umelom hnojive v pôde vďaka aktívnym látkam je kľúčom vývoja rýchlej tvorby koreňov, a v skorej fáze hlavne za chladného počasia je ľahko vstrebateľný... Podrobný popis
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

OBLASTI POUŹITIA: V prípade poľných raslín v jednom chode so sejbou vydaný vysoký obsah fosforu a zinka v umelom hnojive v pôde vďaka aktívnym látkam je kľúčom vývoja rýchlej tvorby koreňov, a v skorej fáze hlavne za chladného počasia je ľahko vstrebateľný fosfor. Na kompenzáciu nadbytku fosfora pochádzajúceho z vysokého obsahu, ako aj na prevenciu skorého nedostatku zinku, prípravok obsahuje aj vysoký obsah zinku. Mikrogranulátum kvôli formulácii (veľkosť častíc: 0,5-1 mm) zabezpečuje dokonalé rozloženie okolo semena, preto pre rastliny už od začiatku skorého vývoja sú vstrebateľné živiny.POUŽITIE A DÁVKOVANIE Obilniny: 30 kg/ha v jednom chode so sejbou. Kukurica, slnečnica: 15–20 kg/ ha v jednom chode so sejbou. Repka olejná: 20–30 kg/ha so sejbou. Cukrová repa: 15–25 kg/ha so sejbou v jednom chode. Zelenia siata z osiva: 40 kg/ha so sejbou v jednom chode. Zelenina (poľná a uzavreté pestovateľské systémy) a pred výsadbou sadeníc bylinných okrasných rastlín: v množstve 5–10 g/m2 vysypaný na pôdu a následne zapracovaný. Hrozno, okrasné rastliny s drevitou stonkou, bobuľovité ovocie: 30–50 g/koreň, sypaný do jamy pri osadení. Ovocné stromy: 50–80 g/koreň, sypaný do jamy pri osadení. Osadenie trávnika: 3,0–6,0 g/m2, pred osadením zapracovný do pôdy alebo spolu s trávnikovim osivom. Skleniková zmes pôdy: 0,4–0,6 kg/m3 pred aplikáciou zmesi pôdy rovnomerne zmiešaný s pestovateľský prostredím. Balenie: 10 kg plastové vrece.
 

Výrobca
Kwizda
Kód
T09383
Váha
2.00 kg
Dísznövény
igen
Zöldség
igen
Gyümölcs
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db
Biztonságtecnikai Adatlap
MSDS-Pannon-Starter.doc (doc fileformat, 75k)

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii