Grill-mix 6 ks balík sadeníc
  • Grill-mix 6 ks balík sadeníc
  • Grill-mix 6 ks balík sadeníc-2
  • Grill-mix 6 ks balík sadeníc-3

Grill-mix 6 ks balík sadeníc

Na grilovanie používajte čerstvé bylinky. Balenie obsahuje 6 rôznych bylín. Zloženie: - Rozmarín (Speedy): Kráľovná grilovania: Najväčšie korenie vyprážaného mäsa (jahňacie, bravčové, kuracie), základná príchuť grilovaných alebo hranolčekov. Ale s veľkou... Podrobný popis
Doprava
face
Osobné prevzatie:
1-4 deň info
1-4 munkanap. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

Na grilovanie používajte čerstvé bylinky.
Balenie obsahuje 6 rôznych bylín.
Zloženie:
- Rozmarín (Speedy): Kráľovná grilovania: Najväčšie korenie vyprážaného mäsa (jahňacie, bravčové, kuracie), základná príchuť grilovaných alebo hranolčekov. Ale s veľkou mrkvou, olivovým olejom na šalátové dresingy. Veľmi dobre kombinovaný s ginom. Rastlina sa cíti dobre na slnečnom mieste. Rastlina má stredné požiadavky na vodu a živiny.
- Bazalka (Grand Vert Compacto): Hlavná zložka talianskej a stredomorskej kuchyne: vynikajúca pre paradajkovú omáčku, grilovanú zeleninu a šaláty. Skvelé pre netradičné páry: jedlá z vajec, morské plody alebo dokonca jahody. Rastlina v poltón mieste, všimnite si, že rastlina má vysokú potrebu živín a miluje veľa vody.
- Estragón - (francúzsky drak): Leto s chuťou anízu pre veľké huby, kuracie mäso, teľacie mäso, vaječné jedlá, paradajky a zemiakové pokrmy. Je vynikajúci v šalátoch, jogurtových dresingoch a olivových šalátových zálievkach. Sadiť do polotieňa. Rastlina má mierne požiadavky na vodu a živiny.
- Tymián (Precompa): V kombinácii s grilovaným červeným mäsom, skvelé. Pikantné mäso s omáčkou, dusené mäso, koláče. V kombinácii s tekvicou, pórom a mrkvou. Pre odvážnejších s vaječnými jedlami, syrovými rezancami a medom. Silné korenie: málo používajte. Rastlina sa cíti dobre na slnečnom mieste. Rastlina potrebuje stredne veľa vody a živiny.
- Oregano (Hot & Pikantné): Korenie mnohých legendárnych pokrmov - pomaly varené talianske omáčky, príbuzné zeleniny: pizza omáčka, špagety s karbonátkami. Výborné v kombinácii s červeným mäsom a baklažánom. Rastlina sa cíti dobre na slnečnom mieste. Rastlina má mierne požiadavky na vodu a živiny
- Majorán (Sýria): Rôzne lahodné korenie. Grilovaná zelenina v kombinácii s jahňacím mäsom, bravčovým mäsom, vyprážanými rybami je skvelá, ale aj s bažantím mäsom. Vynikajúca aj spolu s  červenou repou, mrkvou, kozím syrom. Rastlina sa cíti dobre na slnečnom mieste. Rastlina má mierne požiadavky na vodu a živiny

Tip: Odporúča sa rezať kríky o 2 - 3 príchutiach do výšky 12 - 15 cm pre lepšie vetvenie, pre kroviny a potom vyzdvihnúť

Rastliny by mali byť vysadené okamžite po vyzdvihnutí, bezprostredne po mraze na ich konečné miesto  hrnce, závesné koše, záhrady vonku) alebo v kvetináčoch s priemerom 12-15 cm na pestovanie. Rastliny potom vyžadujú nepretržitú starostlivosť. Rastliny by mali byť zasadené do väčších kvetináčov alebo kvetináčov kedykoľvek počas kultivácie. Rašelinové médiá sú všeobecne najvhodnejšie médium. Hlinené pôdy je možné opraviť pieskom a hrubozrnnou rašelinou. Kým piesčité pôdy musia byť vylepšené organickým hnojivom, jemným vláknom a inými materiálmi viažucimi živiny, aby sa dosiahol správny výsledok. V našom internetovom obchode nájdete široký sortiment pôdnych meliorátorov a naši poradcovia vám môžu poskytnúť ďalšie rady. Zásobovanie živinami je stále dôležité na čerstvom vzduchu, ale pre rastliny vysadené v kvetináčoch, prepravkách a závesných košíkoch je absolútne nevyhnutné. Nie sú to chemikálie, ale „potraviny“ potrebné na rozvoj rastlín. Kontinuálne zásobovanie živinami je a to najlepšie. Nikdy nezadávajte rastliny do nádoby, ktorá nemá otvor v spodnej časti. V príliš veľkom množstve vody sa korene topia a rastlina zomiera na „prepíjanie“. Suchý stav je dobre indikovaný rastlinami mäkkých listov.
Sledujte vaše rastliny! Uvidíte ich každý deň s láskou!

Zakorenené rezne nie sú hotové rastliny, ale potrebujú viac ošetrovania!
Výrobca
Szirom Kft
Kód
T12423
Váha
1.00 kg
Zöldség
igen
Veteményes kert
igen
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

11 ďalšie produkty v tejto kategórii