Genezis Záhradný Multivitamín 0,1 kg
  • Genezis Záhradný Multivitamín 0,1 kg

Genezis Záhradný Multivitamín 0,1 kg

EK umelé hnojivo. Prednosti použitia: Popri aktívnych zložkách obsahuje aj mikro- a makroelementy, ktoré živia rastliny, robia rastlinu odolnejšou voči vplyvom prostredia,zosilňujú rast, kvitnutie, bohatšiu úrodu. Rastliny sa k živinám dostávajú nepretržite... Podrobný popis
2,78 € (tax excl.: 2,19 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-15 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-15 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

EK umelé hnojivo. Prednosti použitia: Popri aktívnych zložkách obsahuje aj mikro- a makroelementy, ktoré živia rastliny, robia rastlinu odolnejšou voči vplyvom prostredia,zosilňujú rast, kvitnutie, bohatšiu úrodu. Rastliny sa k živinám dostávajú nepretržite podľa svojich potrieb, bez toho aby sa v nich nahromadil dusík. Vďaka obsahu vápnika a horčíka zvyšuje pevnosť buniek, fyziologické poruchy nastupujú zriedkavejšie, týmto sa úroda stáva dlhšie skladovateľná. Návod na použitie: Intenzívny rast je počas jari. Prípravok v tomto období, -resp. použitý počas vegetácie 2-3 krát- vtedy dosahujeme najlepšie pôsobenie. Prípravok sypeme ku koreňu rastliny rovnomerne rozdelený. Umelé hnojivá sú použiteľné od skorej jari do konca leta, ako aj na doplnenie živín pred osadením, ako aj na doplnenie počas vegetácie. Vynikajúco sa hodí do domácich záhrad. Záhradné a zmiešané hnojivo vďaka vyrovnanému zloženiu obsahu mikroelementov zabezpečí harmonické doplnenie živín, čím zabezpečí doplňovanie živín počas celého vegetačného obdobia.  Zvyšuje množstvo úrody a skladovateľnosť, ako aj jej kvalitu a vnútroobsahovú hodnotu.Vhodné mikro- a makroelementy zvyšujú rast a vývoj rastliny. Rastliny dobre zásobené živinami sa vyvíjajú rýchlejšie, sú odolnejšie voči vplyvom prostredia. Prípravky sú použiteľné od skorej jari do konca leta, ako aj na doplnenie živín pred osadením, ako aj na doplnenie počas vegetácie. Návod na použitie: Hnojenie listov: V 10 litroch vody, za stáleho miešania rozpustite 1 až 2 polievkové lyžice (10-20 g) granúl a naneste na povrch listov rastliny, ktorá sa má ošetriť, rukou alebo rozprašovačom. Živný roztok:: Rozpustite 1 polievkovú lyžicu (10 g) granúl v 10 litroch vody a nalejte ku koreňu rastliny. Vyhýbajte sa listovému hnojeniu za slnečných dní,  a hlavne na pravé poludnie! Vyberte čas práce na ranné a skoré večerné hodiny. 

Výrobca
Péti Nitrokomplex
Kód
T11532
Váha
0.10 kg
Na sklade
1-10 db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii