Ventilovaná prášková síra 1 kg
  • Ventilovaná prášková síra 1 kg

Ventilovaná prášková síra 1 kg

,,EK umelé hnojivo´´ Umelé hnojivo vhodné na ošetrenie nedostatku síry. Použiteľná na všetky poľné a záhradné kultúry. Obsah aktívnej látky(S): síra (S) 99,9 %.  Použitie, dávkovanie: Síra je základným prvkom pre udržanie rastlinných funkcií, a je... Podrobný popis
1,84 € (tax excl.: 1,45 €)
Doprava
face
Osobné prevzatie:
Už dnešný deň info
Akár még a mai napon. A rendelés leadása után összekészítjük a csomagot, majd sms - ben vagy e - mailen értesítjük, hogy a termékek átvehetőek (Gazdabolt_2 üzletünkben, hétfőtől - péntekig 8:00 - 17:00 óra között).
Kuriérom :
1-7 deň info
A rendelés leadása után a futárszolgálat 1-7 munkanap alatt szállítja ki a csomagot, melyről e-mailben értesítjük.

,,EK umelé hnojivo´´ Umelé hnojivo vhodné na ošetrenie nedostatku síry. Použiteľná na všetky poľné a záhradné kultúry. Obsah aktívnej látky(S): síra (S) 99,9 %.  Použitie, dávkovanie: Síra je základným prvkom pre udržanie rastlinných funkcií, a je nepostrádateľná pri zvyšovaní množstva a kvality úrody. Zvyšuje odolnosť rastliny voči stresu a tiež zvyšuje obranyschopnosť. V prípade nedostatku sa zhoršuje využitie nitrogénu. Kvôli sprísneniu predpisov ochrany životného prostredia, sa síra vstrebateľná z ovzdušia čoraz znižuje, preto je potrebné ju doplňovať. Obvyklá dávka: 20-40 kg/ha. Skladovanie: V pôvodnom, uzamknutom obale, od slnečných lúčov chránenom, suchom, chladnom ale nemrznúcom mieste. Upozornenie pre ochranu životného prostredia: Je zakázané prípravok a jeho nepoužité zbytky, alebo nimi zašpinené obaly dávať do riek, jazier, prameňov a vodných nádrží. Ochrana zdravia, čakacia doba: 0 dní.
Kód
T07824
Váha
1.00 kg
Na sklade
10+ db
Értékesítési alapegység
db

Kérdezze szakértőnket

Tipp: érdemes megnézni a már feltett kérdések-válaszokat is, elképzelhető, hogy más is feltette korábban a kérdést.

Jelenleg nincs egyetlen értékelés sem.


Csak regisztrált vevőink írhatnak értékelést termékeinkről Bejelentkezés

16 ďalšie produkty v tejto kategórii